fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Злата Симоненко виступила національною експерткою проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини» від Асоціація правників України

01/ 11/ 2023
  Злата Симоненко, радник Sayenko Kharenko, стала національною експерткою проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини». Проєкт реалізується Асоціацією правників України (АПУ) спільно з проєктом USAID «Права людини в дії», що впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини, та має на меті пілотний моніторинг судових справ у сфері воєнних злочинів та аналіз судової практики в Україні щодо цих справ, оцінку відповідності її міжнародним стандартам прав людини, а також виявлення недоліків та подання пропозицій щодо їх усунення.  Злата Симоненко виступила з результатами впровадження проєкту та зазначила, що в українському законодавстві існує юридична невизначеність щодо переліку воєнних злочинів; процедура повідомлень про судові засідання учасникам кримінального провадження є ускладненою; немає єдиного підходу щодо залучення зовнішніх моніторів до розгляду судових справ; а право на захист не є повністю забезпеченим.  Активна позиція та співпраця Злати в цьому проєкті є важливими внеском у майбутнє судових процесів та забезпечення їхньої незалежності в справах про воєнні злочини. Компанія пишається її внеском і визнає її участь  як важливий крок у досягненні цілей проєкту.

Злата Симоненко, радник Sayenko Kharenko, стала національною експерткою проєкту «Моніторинг судових проваджень у справах про воєнні злочини». Проєкт реалізується Асоціацією правників України (АПУ) спільно з проєктом USAID «Права людини в дії», що впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини, та має на меті пілотний моніторинг судових справ у сфері воєнних злочинів та аналіз судової практики в Україні щодо цих справ, оцінку відповідності її міжнародним стандартам прав людини, а також виявлення недоліків та подання пропозицій щодо їх усунення. 

Злата Симоненко виступила з результатами впровадження проєкту та зазначила, що в українському законодавстві існує юридична невизначеність щодо переліку воєнних злочинів; процедура повідомлень про судові засідання учасникам кримінального провадження є ускладненою; немає єдиного підходу щодо залучення зовнішніх моніторів до розгляду судових справ; а право на захист не є повністю забезпеченим. 

Активна позиція та співпраця Злати в цьому проєкті є важливими внеском у майбутнє судових процесів та забезпечення їхньої незалежності в справах про воєнні злочини. Компанія пишається її внеском і визнає її участь  як важливий крок у досягненні цілей проєкту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: