fbpx

Жіночий клуб з Асоціацією в Одесі: “Корпоративний стиль. Адаптація в повсякденність”

04/ 03/ 2020
    Часто ми недооцінюємо свій зовнішній вигляд і ту роль, яку він відіграє в повсякденності. Але правильно підібраний стиль може розповісти багато цікавого про вас та ваш бізнес, а також справити необхідне враження. Тому цього разу Жіночий клуб Асоціації в Одесі зібрався у творчій майстерні молодого дизайнера Анастасії Галкевіч. Тут ми поспілкувалися із практикуючим стилістом, аналітиком гардеробу та персональним шопером Поліною Салейчук. Обговорили тему корпоративного та персонального стилів, та як їх поєднувати між собою. Адже сьогодні вимоги до дрес-коду стають більш мякими, він вже не обмежується білим верхом та чорним низом. Наприклад, третина роботодавців допускають стиль smart casual (або business casual), який передбачає більш демократичний зовнішній вигляд. Саме smart casual дає нам поле для фантазії та поєднує нейтральні відтінки з яскравими кольорами, приталені силуети з нотками практичності, більш спортивне взуття крім стандартного класичного та деталі, які зазвичай недопустимі у формальному стилі. Таким чином, правильно розставлені акценти створюють корпоративний стиль, який не є банальним, а навпаки - оригінальним та “смачним”. Учасниці більше дізналися про колористику та сезонне типування, зорема, про  дирекційний метод, яке включає в себе дванадцять кольоротипів, поділених залежно від температури (холодний, теплий), насиченості (яскравий, тьмяний) і контрастності (світлий, темний). Ці характеристики можна та необхідно враховувати при виборі речей. Крім того, стиліст надала корисні рекомендації щодо корекції фігури та познайомила з інструментами для створення total look (аксесуари, колір, фактура та принт). До пізнього вечора панянки підбирали цікаві луки, гомоніли в затишній атмосфері “Galkevich Showroom”. Тепер до зустрічі з квітучою весною готові!
01/

 

Часто ми недооцінюємо свій зовнішній вигляд і ту роль, яку він відіграє в повсякденності. Але правильно підібраний стиль може розповісти багато цікавого про вас та ваш бізнес, а також справити необхідне враження. Тому цього разу Жіночий клуб Асоціації в Одесі зібрався у творчій майстерні молодого дизайнера Анастасії Галкевіч. Тут ми поспілкувалися із практикуючим стилістом, аналітиком гардеробу та персональним шопером Поліною Салейчук. Обговорили тему корпоративного та персонального стилів, та як їх поєднувати між собою.

Адже сьогодні вимоги до дрес-коду стають більш м’якими, він вже не обмежується білим верхом та чорним низом. Наприклад, третина роботодавців допускають стиль smart casual (або business casual), який передбачає більш демократичний зовнішній вигляд. Саме smart casual дає нам поле для фантазії та поєднує нейтральні відтінки з яскравими кольорами, приталені силуети з нотками практичності, більш спортивне взуття крім стандартного класичного та деталі, які зазвичай недопустимі у формальному стилі. Таким чином, правильно розставлені акценти створюють корпоративний стиль, який не є банальним, а навпаки – оригінальним та “смачним”.

Учасниці більше дізналися про колористику та сезонне типування, зорема, про  дирекційний метод, яке включає в себе дванадцять кольоротипів, поділених залежно від температури (холодний, теплий), насиченості (яскравий, тьмяний) і контрастності (світлий, темний). Ці характеристики можна та необхідно враховувати при виборі речей. Крім того, стиліст надала корисні рекомендації щодо корекції фігури та познайомила з інструментами для створення total look (аксесуари, колір, фактура та принт). До пізнього вечора панянки підбирали цікаві луки, гомоніли в затишній атмосфері “Galkevich Showroom”. Тепер до зустрічі з квітучою весною готові!

Спікери

1 / 1
Поліна Салейчук
практикуючий стиліст, аналітик гардеробу та персональний шопер
Поліна Салейчук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: