fbpx

Жіночий клуб Асоціації в Одесі

06/ 03/ 2018
01/

 

Жити в гармонії означає бути живим. Вважається, що людина гармонійна, якщо вона у злагоді з тілом, розумом, серцем і душею. Саме тоді вона відчуває себе впевнено і комфортно. Тому напередодні 8 березня офіс Асоціації в Одесі  разом з Ольгою Бронецькою, організували захід-подарунок для чарівних панянок. Тут учасниці мали можливість відключитись від усіх проблем, присвятити час собі та поринути у світ гармонії.

Трийога – це унікальна система вправ йоги, яку заснувала і  практикує американка Калі Рей. Назва методики означає триєдність Буття, Свідомості і Блаженства, або по-іншому: тіла, розуму і духу. Послідовність вибудувана “хвилями”, що поєднує напругу і розслаблення, безперервність змушує учня усвідомлювати кожен рух, не даючи часу на повернення до уявної метушні.

Гості змогли не тільки ознайомитись з теорією практики, а й спробувати “медитацію в русі” особисто. Після завершення заняття на учасниць чекали корисні смаколики та чаювання в затишній атмосфері “Йога Дому”. В подальшому, регулярна практика Трийоги робить тіло людини міцнішим і молодшим, розширює свідомість, розвиває концентрацію, пробуджує здатність керувати внутрішньою енергією.

Спікери

1 / 1
Ольга Бронецька
сертифікований викладач Трийоги з 2013 року
Ольга Бронецька

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: