fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: “Догляд за собою: Йога для обличчя”

25/ 04/ 2020
  https://youtu.be/QCbIDVULSJ4 Цими вихідними Людмила Суханюк-Копієвська, сертифікований інструктор йоги з багаторічним досвідом викладання, провела для Жіночого клубу Асоціації майстер-клас з догляду за обличчям. Під час заходу учасники дізналися про основні фактори, що впливають на здоров’я шкіри та спробували деякі вправи з йоги, що допомагають підтримувати зону обличчя в тонусі. Разом з Людмилою ми також ознайомилися з мистецтвом медитації як способом уникнення стресів, адже краса та фізичне здоров’я в значній мірі залежить від духовного самопочуття. Дякуємо Людмилі та усім учасникам, що були разом з нами та сподіваємось, що наші гості отримали корисну інформацію для себе та з задоволенням провели час! Бережіть себе та будьте гарними та здоровими 😊

Цими вихідними Людмила Суханюк-Копієвська, сертифікований інструктор йоги з багаторічним досвідом викладання, провела для Жіночого клубу Асоціації майстер-клас з догляду за обличчям.

Під час заходу учасники дізналися про основні фактори, що впливають на здоров’я шкіри та спробували деякі вправи з йоги, що допомагають підтримувати зону обличчя в тонусі. Разом з Людмилою ми також ознайомилися з мистецтвом медитації як способом уникнення стресів, адже краса та фізичне здоров’я в значній мірі залежить від духовного самопочуття.

Дякуємо Людмилі та усім учасникам, що були разом з нами та сподіваємось, що наші гості отримали корисну інформацію для себе та з задоволенням провели час! Бережіть себе та будьте гарними та здоровими 😊

Спікери

1 / 1
Людмила Суханюк-Копієвська
Cертифікований інструктор з йоги та оздоровчого фітнесу, має 25-ти річний досвід викладання, розробила свій авторський стиль Diatonic Yoga, та енергетичну практику «Благодатне тіло», автор книги «Йога. Мистецтво жити легко».
Людмила Суханюк-Копієвська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: