fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: «Будьмо здорові» зустріч «Харчування, домашня битва поколінь»

14/ 12/ 2020
  https://youtu.be/9IbFftx-uxM Навколо теми здорового та корисного харчування надзвичайно багато інформації і при цьому зробити правильний вибір продуктів та їжі справа нелегка. Харчування є критичним фактором, що визначає наш імунітет та впливає на всі процеси нашого організму. Дізнатися більше про те як виховати у себе та членів родини правильні харчові звички, що краще їсти на карантині, щоб покращити імунітет, налагодити сон, вагу, настрій та на інші запитання відповіла наш наступний спікер проекту Жіночого клубу Асоціації «Будьмо здорові» Світлана Фус, лікар-дієтолог вищої категорії, керівник центру нормалізації ваги. За підтримки

Навколо теми здорового та корисного харчування надзвичайно багато інформації і при цьому зробити правильний вибір продуктів та їжі справа нелегка. Харчування є критичним фактором, що визначає наш імунітет та впливає на всі процеси нашого організму.

Дізнатися більше про те як виховати у себе та членів родини правильні харчові звички, що краще їсти на карантині, щоб покращити імунітет, налагодити сон, вагу, настрій та на інші запитання відповіла наш наступний спікер проекту Жіночого клубу Асоціації «Будьмо здорові» Світлана Фус, лікар-дієтолог вищої категорії, керівник центру нормалізації ваги.

За підтримки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: