fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: «Будьмо здорові» зустріч «COVID-19: Що зараз відомо?»

18/ 12/ 2020
  https://youtu.be/1GanCYRwfiU Що ми знаємо нового про COVID-19? Найактуальніше запитання протягом усього часу від початку пандемії. Сьогодні весь світ стежить за щоденним перебігом короновіросної хвороби та появою нової інформації про вірус. Тож наприкінці року накопилося стільки матеріалу, що дедалі стає все складніше його аналізувати. Разом з нашим наступним гостем проекту Жіночого Клубу Асоціації «Будьмо здорові», Павлом Ковтонюком, Керівником Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки, заступником Міністра охорони здоров’я України у 2016-2019 роках, ми допоможемо вам зорієнтуватися в останніх дослідженнях, аналізах та прогнозах щодо рівня захворюваності та його впливу на соціально-економічні показники країни. За підтримки

Що ми знаємо нового про COVID-19? Найактуальніше запитання протягом усього часу від початку пандемії. Сьогодні весь світ стежить за щоденним перебігом короновіросної хвороби та появою нової інформації про вірус. Тож наприкінці року накопилося стільки матеріалу, що дедалі стає все складніше його аналізувати.

Разом з нашим наступним гостем проекту Жіночого Клубу Асоціації «Будьмо здорові», Павлом Ковтонюком, Керівником Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки, заступником Міністра охорони здоров’я України у 2016-2019 роках, ми допоможемо вам зорієнтуватися в останніх дослідженнях, аналізах та прогнозах щодо рівня захворюваності та його впливу на соціально-економічні показники країни.

За підтримки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: