fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зернові дорожчають – аналітики G.R. Agro

26/ 01/ 2022
  Продовольча пшениця. Ринкові тенденції На 25 січня, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті залишились на рівні минулої п’ятниці. У гривневому еквіваленті ціни попиту на пшеницю 2 та 3 класів CPT-порт збільшились на 100 та 50 грн відповідно, на фоні укріплення долару до 28,4 грн. На 25 січня шість великих українських чорноморських портів (Одеський, Чорноморський, Миколаївський, Південний, Херсонський та Ольвія) обмежили вантажні операції через погану погоду. Певна підтримка надходила зі сторони торгів у Чикаго,де трейдери були занепокоєні розвитком озимої пшениці в США через посушливі умови. Україна з початку сезону та по 21 січня експортувала 16,6 млн. тонн пшениці (68% від прогнозу WASDE), що на 3,7 млн. тонн більше ніж у минулому році на той самий час. Алжир, не зважаючи на те, що планує зменшити імпорт зернових у 2022 році на ~25%, оголосив про черговий тендер на номінально 50 тис. тонн пшениці, який відбудеться 26 січня. Прогнози Напруженість між Україною та Росією продовжує підтримувати пшеничні контракти у Європі та США. ЄС погодив імпорт 77,8 тис. тонн пшениці з України на лютий згідно зі своєю схемою тарифної квоти, але залишила річну квоту на рівні 852,6 тис. тонн для 2022 року. Фуражна пшениця. Ринкові тенденції На експортному ринку фуражної пшениці ціни попиту CPT залишились на рівні минулої п’ятниці.  Прогнози Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 25 січня, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті залишились на рівні минулої п’ятниці. У гривневому еквіваленті ціни попиту на пшеницю 2 та 3 класів CPT-порт збільшились на 100 та 50 грн відповідно, на фоні укріплення долару до 28,4 грн. На 25 січня шість великих українських чорноморських портів (Одеський, Чорноморський, Миколаївський, Південний, Херсонський та Ольвія) обмежили вантажні операції через погану погоду. Певна підтримка надходила зі сторони торгів у Чикаго,де трейдери були занепокоєні розвитком озимої пшениці в США через посушливі умови. Україна з початку сезону та по 21 січня експортувала 16,6 млн. тонн пшениці (68% від прогнозу WASDE), що на 3,7 млн. тонн більше ніж у минулому році на той самий час. Алжир, не зважаючи на те, що планує зменшити імпорт зернових у 2022 році на ~25%, оголосив про черговий тендер на номінально 50 тис. тонн пшениці, який відбудеться 26 січня.

Прогнози

  • Напруженість між Україною та Росією продовжує підтримувати пшеничні контракти у Європі та США. ЄС погодив імпорт 77,8 тис. тонн пшениці з України на лютий згідно зі своєю схемою тарифної квоти, але залишила річну квоту на рівні 852,6 тис. тонн для 2022 року.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці ціни попиту CPT залишились на рівні минулої п’ятниці.

 Прогнози

  • Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: