fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

26/ 11/ 2021
  Цей тиждень потішив спільноту Європейської Бізнес Асоціації гарними новинами, що стосуються сфери логістики, промислової екології, електронних платежів. ДРС повернула МІУ попередній проєкт наказу щодо обмеження терміну служби вагонів Державна регуляторна служба України розглянула зауваження, що надійшли до проєкту наказу, зокрема від Комітету з логістики Асоціації, та повернула Мінінфраструктури попередній проєкт наказу «Про затвердження Порядку проведення комплексу діагностичних, ремонтних та реєстраційних операцій, спрямованих на продовження строку експлуатації вантажних вагонів (крім вантажних вагонів підприємств технологічного залізничного транспорту, що призначені для переміщення вантажів у виробничих цілях в межах території таких підприємств), установленого виробником, строків продовження експлуатації таких вагонів». Законопроєкт №5766 рекомендують доопрацювати Наприкінці тижня Екокомітет ВРУ рекомендував парламенту прийняти законопроєкт №5766 за основу в першому читанні та відхилити альтернативний законопроєкт №5766-1. При цьому, Комітет пропонує прибрати із редакції до другого читання положення щодо Смарагдової мережі та переглянути деякі інші питання, повязані з критеріями відмови у видачі висновків з ОВД. Європейська Бізнес Асоціація підтримує таке рішення, і свого часу наголошувала, що обидва законопроєкти, окрім позитивних новел, містять низку неоднозначних положень, зокрема підвищені вимоги до змісту звітів з ОВД, які призведуть як до збільшення строків здійснення ОВД, так і створюватимуть підстави для упередженого ставлення з боку органів влади. Сподіваємось, обіцяні зміни таки будуть внесені у фінальну редакцію проєкту Закону №5766. Пропозиції бізнесу були внесені до Постанови НБУ № 351 Постановою Правління НБУ від 15.11.2021 № 118 внесено запропоновані Асоціацією зміни до 351-ї постанови НБУ Про затвердження Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями, зокрема щодо надання банкам можливості використовувати для формування кредитної документації (справи) боржника ідентифікаційних даних фізичної особи, отриманих за допомогою засобів Системи BankID НБУ. Дякуємо представникам влади за те, що дослухалися до позицій спільноти Європейської Бізнес Асоціації. Сподіваємось, що голос бізнесу й надалі буде почутим!  

Цей тиждень потішив спільноту Європейської Бізнес Асоціації гарними новинами, що стосуються сфери логістики, промислової екології, електронних платежів.

ДРС повернула МІУ попередній проєкт наказу щодо обмеження терміну служби вагонів

Державна регуляторна служба України розглянула зауваження, що надійшли до проєкту наказу, зокрема від Комітету з логістики Асоціації, та повернула Мінінфраструктури попередній проєкт наказу «Про затвердження Порядку проведення комплексу діагностичних, ремонтних та реєстраційних операцій, спрямованих на продовження строку експлуатації вантажних вагонів (крім вантажних вагонів підприємств технологічного залізничного транспорту, що призначені для переміщення вантажів у виробничих цілях в межах території таких підприємств), установленого виробником, строків продовження експлуатації таких вагонів».

Законопроєкт №5766 рекомендують доопрацювати

Наприкінці тижня Екокомітет ВРУ рекомендував парламенту прийняти законопроєкт №5766 за основу в першому читанні та відхилити альтернативний законопроєкт №5766-1. При цьому, Комітет пропонує прибрати із редакції до другого читання положення щодо Смарагдової мережі та переглянути деякі інші питання, пов’язані з критеріями відмови у видачі висновків з ОВД. Європейська Бізнес Асоціація підтримує таке рішення, і свого часу наголошувала, що обидва законопроєкти, окрім позитивних новел, містять низку неоднозначних положень, зокрема підвищені вимоги до змісту звітів з ОВД, які призведуть як до збільшення строків здійснення ОВД, так і створюватимуть підстави для упередженого ставлення з боку органів влади. Сподіваємось, обіцяні зміни таки будуть внесені у фінальну редакцію проєкту Закону №5766.

Пропозиції бізнесу були внесені до Постанови НБУ № 351

Постановою Правління НБУ від 15.11.2021 № 118 внесено запропоновані Асоціацією зміни до 351-ї постанови НБУ “Про затвердження Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями”, зокрема щодо надання банкам можливості використовувати для формування кредитної документації (справи) боржника ідентифікаційних даних фізичної особи, отриманих за допомогою засобів Системи BankID НБУ.

Дякуємо представникам влади за те, що дослухалися до позицій спільноти Європейської Бізнес Асоціації. Сподіваємось, що голос бізнесу й надалі буде почутим!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: