fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

25/ 09/ 2020
  Поточний тиждень виявився насиченим не тільки бізнес-зустрічами, але і позитивними регуляторними змінами, на які очікувала спільнота Асоціації. Так, маємо декілька важливих здобутків, що стосуються галузей промислової екології та охорони здоров’я. Отже, коротко про головне: Уряд зробив перший крок до запуску ринку торгівлі квотами в Україні Уряд ухвалив три постанови, які є необхідними для запуску системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Зокрема, мова йде про: Порядок здійснення моніторингу та звітності викидів парникових газів; Порядок верифікації звіту оператора про викиди парникових газів; Перелік видів діяльності, на які поширюються моніторинг, звітність та верифікація викидів парникових газів. Повноцінний запуск системи звітності, моніторингу та верифікації викидів парникових газів є першим етапом імплементації Директиви №2003/87/ЄС про встановлення схеми торгівлі викидами парникових газів, яка спрямована на поступове зниження викидів парникових газів підприємствами. Наступний етап – розробка та запровадження самого ринку торгівлі квотами. Бізнес вітає легалізацію інтернет-торгівлі ліками Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №3615-1 щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Таке рішення врешті вводить у правове поле України розповсюджену світову практику онлайн-продажу та доставки ліків. Впровадження легальної дистанційної торгівлі ліками на постійній основі, на думку бізнес спільноти, сприятиме покращенню як фізичної доступності ліків для пацієнтів, у першу чергу, маломобільних груп населення, або для людей, що проживають у сільській місцевості, так і фінансової доступності завдяки підвищенню конкуренції у сфері роздрібної торгівлі ліками. Сподіваємось, що прийнятий законопроєкт встановить збалансовані та зрозумілі «правила гри» щодо електронної торгівлі ліками на законодавчому рівні, забезпечуючи при цьому надійний захист споживачів від небезпечних і неякісних ліків. Дякуємо Уряду та Парламенту за прийняті рішення та очікуємо ще більше гарних змін наступного тижня!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Поточний тиждень виявився насиченим не тільки бізнес-зустрічами, але і позитивними регуляторними змінами, на які очікувала спільнота Асоціації. Так, маємо декілька важливих здобутків, що стосуються галузей промислової екології та охорони здоров’я. Отже, коротко про головне:

Уряд зробив перший крок до запуску ринку торгівлі квотами в Україні

Уряд ухвалив три постанови, які є необхідними для запуску системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів. Зокрема, мова йде про:

  • Порядок здійснення моніторингу та звітності викидів парникових газів;
  • Порядок верифікації звіту оператора про викиди парникових газів;
  • Перелік видів діяльності, на які поширюються моніторинг, звітність та верифікація викидів парникових газів.

Повноцінний запуск системи звітності, моніторингу та верифікації викидів парникових газів є першим етапом імплементації Директиви №2003/87/ЄС про встановлення схеми торгівлі викидами парникових газів, яка спрямована на поступове зниження викидів парникових газів підприємствами. Наступний етап – розробка та запровадження самого ринку торгівлі квотами.

Бізнес вітає легалізацію інтернет-торгівлі ліками

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому законопроєкт №3615-1 щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Таке рішення врешті вводить у правове поле України розповсюджену світову практику онлайн-продажу та доставки ліків.

Впровадження легальної дистанційної торгівлі ліками на постійній основі, на думку бізнес спільноти, сприятиме покращенню як фізичної доступності ліків для пацієнтів, у першу чергу, маломобільних груп населення, або для людей, що проживають у сільській місцевості, так і фінансової доступності завдяки підвищенню конкуренції у сфері роздрібної торгівлі ліками.

Сподіваємось, що прийнятий законопроєкт встановить збалансовані та зрозумілі «правила гри» щодо електронної торгівлі ліками на законодавчому рівні, забезпечуючи при цьому надійний захист споживачів від небезпечних і неякісних ліків.

Дякуємо Уряду та Парламенту за прийняті рішення та очікуємо ще більше гарних змін наступного тижня!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: