fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

10/ 12/ 2021
  Цей тиждень приніс спільноті Європейської Бізнес Асоціації три гарних новини. На одну з них ми чекали майже два роки й вона стосується сфери ветеринарних препаратів. Дві інші про здобутки у сфері електронних платежів, що наближають країну до cashless економіки. Завершена процедура перереєстрації кокцидіостатиків Нарешті була завершена процедура перереєстрації кокцидіостатиків, яка тривала з 2019 року. Тривале блокування процедури призвело до того, що у травні 2021 було повністю призупинено в Україні виробництво та імпорт цього виду лікувальних кормових добавок . Експерти Асоціації розпочали роботу над цією проблемою у листопаді 2020 року. Варто зазначити, що кокцидіостатики широко використовуються в свинарстві та птахівництві для профілактики сільськогосподарських тварин від кокцидіозу. Без їх застосування смертність поголів’я становить 80-90%. Тож ми раді, що процедуру перереєстрації розблоковано і вже з понеділка буде відновлено забезпечення аграрних господарств цим важливим видом добавок. Дані, отримані через систему BankID, можуть бути використані банком для формування кредитної справи За ініціативою Комітету з електронних платежів Асоціації було внесено зміни до Постанови Правління НБУ № 351 Про затвердження Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями щодо використання ідентифікаційних даних, отриманих за допомогою засобів Системи BankID НБУ, що забезпечує можливість використання банками цих даних для формування кредитної документації (справи). Паспорт у «Дії» може бути використаний для ідентифікації клієнта у касі банку Також за ініціативою Комітету з електронних платежів Асоціації було внесено зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, зокрема щодо запровадження можливості використання Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та мобільного застосунку «Дія» при проведенні касових операцій. Європейська Бізнес Асоціація дякує всім залученим представникам влади, які сприяли прийняттю цих позитивних для бізнесу рішень!

Цей тиждень приніс спільноті Європейської Бізнес Асоціації три гарних новини. На одну з них ми чекали майже два роки й вона стосується сфери ветеринарних препаратів. Дві інші про здобутки у сфері електронних платежів, що наближають країну до cashless економіки.

Завершена процедура перереєстрації кокцидіостатиків

Нарешті була завершена процедура перереєстрації кокцидіостатиків, яка тривала з 2019 року. Тривале блокування процедури призвело до того, що у травні 2021 було повністю призупинено в Україні виробництво та імпорт цього виду лікувальних кормових добавок .

Експерти Асоціації розпочали роботу над цією проблемою у листопаді 2020 року. Варто зазначити, що кокцидіостатики широко використовуються в свинарстві та птахівництві для профілактики сільськогосподарських тварин від кокцидіозу. Без їх застосування смертність поголів’я становить 80-90%. Тож ми раді, що процедуру перереєстрації розблоковано і вже з понеділка буде відновлено забезпечення аграрних господарств цим важливим видом добавок.

Дані, отримані через систему BankID, можуть бути використані банком для формування кредитної справи

За ініціативою Комітету з електронних платежів Асоціації було внесено зміни до Постанови Правління НБУ № 351 “Про затвердження Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями” щодо використання ідентифікаційних даних, отриманих за допомогою засобів Системи BankID НБУ, що забезпечує можливість використання банками цих даних для формування кредитної документації (справи).

Паспорт у «Дії» може бути використаний для ідентифікації клієнта у касі банку

Також за ініціативою Комітету з електронних платежів Асоціації було внесено зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, зокрема щодо запровадження можливості використання Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та мобільного застосунку «Дія» при проведенні касових операцій.

Європейська Бізнес Асоціація дякує всім залученим представникам влади, які сприяли прийняттю цих позитивних для бізнесу рішень!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: