fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

11/ 09/ 2020
  Традиційне пожвавлення бізнес-активності восени мало сприятливий вплив на кількість прийнятих позитивних рішень. Тоді як минулого тижня не було прогресу по жодній з ініціатив Асоціації, цього тижня маємо два важливих здобутки, які стосуються напрямків HR та логістики. Отже, коротко про головні новини: ДРС не погодила проєкт наказу МІУ про уніфікацію тарифів на порожній пробіг 5 серпня 2020 року Мінінфраструктури опублікувало проєкт Наказу, яким пропонувалась уніфікація тарифів на перевезення порожніх вагонів, зокрема встановлення єдиної ставки тарифу для пробігу порожніх вагонів усіх класів та його подальша індексація. Асоціація звернулася до профільних відомств з проханням встановити мораторій на будь-яке підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення (в тому числі шляхом уніфікації) до кінця 2020 року. Адже у кризовому 2020 році будь-яке підвищення тарифів створить надмірний фінансовий тиск для бізнесу. Асоціація вітає рішення ДРС щодо непогодження проєкту Наказу та дякує за врахування позиції логістичної спільноти! ВР зробила крок до впровадження електронних трудових книжок Бізнес вітає прийняття законопроєкту №3623 в першому читанні, який передбачає переведення в електронний формат обліку трудових відносин з працівниками. Це дозволить бізнесу зменшити затрати на ведення паперового документообігу, мінімізує ризики, пов’язані із втратою паперової трудової книжки та можливих фальсифікацій записів, а також дозволить здійснювати нарахування пенсії в автоматичному режимі. Водночас залишаються невирішеними деякі питання, тож сподіваємось, що ініціатива буде доопрацьована з урахуванням пропозицій від бізнесу. Сподіваємось, наступний тиждень принесе ще більше гарних новин для бізнесу!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.    

Традиційне пожвавлення бізнес-активності восени мало сприятливий вплив на кількість прийнятих позитивних рішень. Тоді як минулого тижня не було прогресу по жодній з ініціатив Асоціації, цього тижня маємо два важливих здобутки, які стосуються напрямків HR та логістики.

Отже, коротко про головні новини:

ДРС не погодила проєкт наказу МІУ про уніфікацію тарифів на порожній пробіг

5 серпня 2020 року Мінінфраструктури опублікувало проєкт Наказу, яким пропонувалась уніфікація тарифів на перевезення порожніх вагонів, зокрема встановлення єдиної ставки тарифу для пробігу порожніх вагонів усіх класів та його подальша індексація.

Асоціація звернулася до профільних відомств з проханням встановити мораторій на будь-яке підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення (в тому числі шляхом уніфікації) до кінця 2020 року. Адже у кризовому 2020 році будь-яке підвищення тарифів створить надмірний фінансовий тиск для бізнесу.

Асоціація вітає рішення ДРС щодо непогодження проєкту Наказу та дякує за врахування позиції логістичної спільноти!

ВР зробила крок до впровадження електронних трудових книжок

Бізнес вітає прийняття законопроєкту №3623 в першому читанні, який передбачає переведення в електронний формат обліку трудових відносин з працівниками.

Це дозволить бізнесу зменшити затрати на ведення паперового документообігу, мінімізує ризики, пов’язані із втратою паперової трудової книжки та можливих фальсифікацій записів, а також дозволить здійснювати нарахування пенсії в автоматичному режимі. Водночас залишаються невирішеними деякі питання, тож сподіваємось, що ініціатива буде доопрацьована з урахуванням пропозицій від бізнесу.

Сподіваємось, наступний тиждень принесе ще більше гарних новин для бізнесу!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: