fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

17/ 09/ 2021
  Поточний тиждень приніс бізнесу кілька гарних новин, зокрема для компаній з галузі клінічних досліджень, побутової електротехніки, регуляторного напрямку.  Видачу висновків санепідекспертизи буде відновлено Головний санітарний лікар України підписав Розпорядження Про утворення комісій для проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи в особливо складних випадках, що дозволить відновити проведення експертизи та видачу відповідних висновків для бізнесу. Запроваджено попередню оплату послуг з експертизи матеріалів КД лікарських засобів Підкомітет клінічних досліджень ЕВА запропонував Державному експертному центру МОЗ України впровадити можливість попередньої оплати послуг експертизи до подачі матеріалів КД. Це пов’язано з тим, що ДЕЦ повернувся до практики початку експертизи матеріалів КД тільки після оплати. Подовження строків початку експертизи негативно впливає на загальний строк затвердження проведення КД та суттєвих поправок, що в свою чергу негативно впливає на привабливість України для спонсорів КД. В результаті спільного обговорення пропозицій ДЕЦ запровадили можливість авансування оплати послуг із спеціалізованої оцінки матеріалів, що сприятиме належному плануванню експертних робіт. Відбулася презентація дослідження «Оцінка оптимальних параметрів економічної системи зборів, побудованої для захисту авторських та суміжних прав»  Відбулася презентація економічно обґрунтованих розрахунків рівня зборів при приватному копіюванні та репрографії з урахуванням фактичного скачування контенту українським споживачем.  Це дослідження системи захисту авторських прав та оцінки справедливого розміру зборів, що справляється з техніки за копіювання авторських творів в межах персонального використання. Основна цінність роботи – поява методології, яка при зміні обставин в Україні може дати інші значення запропонованих тарифів.   Відбулися дві зустрічі Асоціації з керівництвом Держпродспоживслужби Цього тижня відбулися дві важливі зустрічі керівництва Держпродспоживслужби та представників бізнесу з харчової галузі та роздрібної торгівлі. Ми вдячні за вчасне обговорення актуальних для бізнесу питань та реагування на проблеми компаній!  Презентовано проєкт змін до законодавства про електронну комерцію  Представники Мінцифри презентували бізнесу законопроєкт щодо внесення змін до законодавства про онлайн торгівлю. Проєкт Закону має на меті створення механізму онлайн вирішення споживчих спорів, а також перевірки достовірності інформації про інтернет-магазини, що, в свою чергу, має покращити ситуацію із захистом прав інтернет покупців. Ми дякуємо за цю важливу ініціативу та сподіваємося на продовження роботи над цим законопроектом для врахування коментарів від бізнесу.  Асоціація щиро дякує усім залученим сторонам, держорганам, бізнесу та партнерам за плідну роботу над важливими для бізнесу ініціативами та прийняті позитивні рішення!   

Поточний тиждень приніс бізнесу кілька гарних новин, зокрема для компаній з галузі клінічних досліджень, побутової електротехніки, регуляторного напрямку. 

Видачу висновків санепідекспертизи буде відновлено

Головний санітарний лікар України підписав Розпорядження “Про утворення комісій для проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи в особливо складних випадках”, що дозволить відновити проведення експертизи та видачу відповідних висновків для бізнесу.

Запроваджено попередню оплату послуг з експертизи матеріалів КД лікарських засобів

Підкомітет клінічних досліджень ЕВА запропонував Державному експертному центру МОЗ України впровадити можливість попередньої оплати послуг експертизи до подачі матеріалів КД.

Це пов’язано з тим, що ДЕЦ повернувся до практики початку експертизи матеріалів КД тільки після оплати. Подовження строків початку експертизи негативно впливає на загальний строк затвердження проведення КД та суттєвих поправок, що в свою чергу негативно впливає на привабливість України для спонсорів КД. В результаті спільного обговорення пропозицій ДЕЦ запровадили можливість авансування оплати послуг із спеціалізованої оцінки матеріалів, що сприятиме належному плануванню експертних робіт.

Відбулася презентація дослідження «Оцінка оптимальних параметрів економічної системи зборів, побудованої для захисту авторських та суміжних прав» 

Відбулася презентація економічно обґрунтованих розрахунків рівня зборів при приватному копіюванні та репрографії з урахуванням фактичного скачування контенту українським споживачем. 
Це дослідження системи захисту авторських прав та оцінки справедливого розміру зборів, що справляється з техніки за копіювання авторських творів в межах персонального використання. Основна цінність роботи – поява методології, яка при зміні обставин в Україні може дати інші значення запропонованих тарифів.  

Відбулися дві зустрічі Асоціації з керівництвом Держпродспоживслужби

Цього тижня відбулися дві важливі зустрічі керівництва Держпродспоживслужби та представників бізнесу з харчової галузі та роздрібної торгівлі. Ми вдячні за вчасне обговорення актуальних для бізнесу питань та реагування на проблеми компаній! 

Презентовано проєкт змін до законодавства про електронну комерцію 

Представники Мінцифри презентували бізнесу законопроєкт щодо внесення змін до законодавства про онлайн торгівлю. Проєкт Закону має на меті створення механізму онлайн вирішення споживчих спорів, а також перевірки достовірності інформації про інтернет-магазини, що, в свою чергу, має покращити ситуацію із захистом прав інтернет покупців. Ми дякуємо за цю важливу ініціативу та сподіваємося на продовження роботи над цим законопроектом для врахування коментарів від бізнесу. 

Асоціація щиро дякує усім залученим сторонам, держорганам, бізнесу та партнерам за плідну роботу над важливими для бізнесу ініціативами та прийняті позитивні рішення! 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: