fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

13/ 08/ 2021
  Незважаючи на літній сезон, поточний тиждень потішив гарними новинами представників IT галузі, рітейлу, алкогольної та тютюнової індустрії. Так, йдеться про підписання Презиндентом законопроєкту про «Дія Сіті» та старт пілотного проєкту з переведення в онлайн деяких ліцензій. Президент підписав законопроєкт №4303 про «Дія Сіті» Цього тижня вже остаточно було прийнято законопроєкт №4303 «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», а саме – законопроєкт отримав підпис Президента. Для усієї ІТ-індустрії це доволі знакова подія, адже протягом двох років ми активно доопрацьовували концепцію, аби вона перетворилась на перспективний та корисний проєкт. На щастя, у підписаному Законі левову частину правок саме від індустрії було враховано. Наразі ми сфокусовані на доопрацюванні іншої надважливої частини концепції «Дія Сіті» - податкового законопроєкту №5376. Уряд розпочинає експеримент з переведення в електронний формат дозвільно-ліцензійних процедур 11 серпня на черговому засіданні Уряду було ухвалене рішення розпочати експериментальний проєкт «Е-дозвіл», в рамках якого можна отримати одну з 13 найпопулярніших ліцензій бізнесу, подавши онлайн-заявку через «Дію». Проєкт передбача цифровізацію повного циклу процедур у сфері ліцензування та автоматичну видачу ліцензії там, де не передбачено додаткових перевірок документів при подачі заяви. Водночас за підприємцями зберігається право подавати документи у паперовій формі. Експеримент триватиме з 1 листопада 2021 до 31 жовтня 2023 року. Після його завершення планується  внесення до ВРУ законопроєкту щодо спрощення умов надання ліцензій. Європейська Бізнес Асоціація дякує за прийняті рішення, що полегшують життя бізнесу!

Незважаючи на літній сезон, поточний тиждень потішив гарними новинами представників IT галузі, рітейлу, алкогольної та тютюнової індустрії. Так, йдеться про підписання Презиндентом законопроєкту про «Дія Сіті» та старт пілотного проєкту з переведення в онлайн деяких ліцензій.

Президент підписав законопроєкт №4303 про «Дія Сіті»

Цього тижня вже остаточно було прийнято законопроєкт №4303 «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», а саме – законопроєкт отримав підпис Президента.

Для усієї ІТ-індустрії це доволі знакова подія, адже протягом двох років ми активно доопрацьовували концепцію, аби вона перетворилась на перспективний та корисний проєкт. На щастя, у підписаному Законі левову частину правок саме від індустрії було враховано. Наразі ми сфокусовані на доопрацюванні іншої надважливої частини концепції «Дія Сіті» – податкового законопроєкту №5376.

Уряд розпочинає експеримент з переведення в електронний формат дозвільно-ліцензійних процедур

11 серпня на черговому засіданні Уряду було ухвалене рішення розпочати експериментальний проєкт «Е-дозвіл», в рамках якого можна отримати одну з 13 найпопулярніших ліцензій бізнесу, подавши онлайн-заявку через «Дію».

Проєкт передбача цифровізацію повного циклу процедур у сфері ліцензування та автоматичну видачу ліцензії там, де не передбачено додаткових перевірок документів при подачі заяви. Водночас за підприємцями зберігається право подавати документи у паперовій формі.

Експеримент триватиме з 1 листопада 2021 до 31 жовтня 2023 року. Після його завершення планується  внесення до ВРУ законопроєкту щодо спрощення умов надання ліцензій.

Європейська Бізнес Асоціація дякує за прийняті рішення, що полегшують життя бізнесу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: