fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

28/ 08/ 2020
  Цього тижня співпраця бізнес-спільноти та Уряду була особливо продуктивною в двох напрямках – деревообробній та ІТ галузі. Так, Уряд схвалив перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, до яких увійшли лісогосподарські підприємства, а також були врегульовані деякі  питання в’їзду іноземних громадян на територію України. Отже, коротко про головне: Лісогосподарські підприємства увійшли до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації Законопроєкт зі списком заборонених до приватизації держкомпаній був схвалений Урядом на засіданні 26 серпня. Зокрема, цей перелік містить 474 обєкти культури, спорту та лісового господарства, які не можуть бути приватизовані. Незабаром документ буде переданий на розгляд до Верховної Ради України.  Нагадаємо, що експерти Комітету деревообробної та меблевої галузі послідовно виступають за недопущення приватизації у лісному секторі. Оскільки лісогосподарське виробництво є довготривалим, а оборот строк вирощування лісу до рубання в середньому складає 80-100 років, тільки підприємства державної форми власності можуть забезпечити послідовність виконання лісогосподарських заходів та дотримуватися принципів сталого лісоуправління. Уряд дозволив в’їзд в Україну деяким категоріям іноземців 27 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 757, якою запроваджується заборона в’їзду іноземних громадян на територію України у період до 28 вересня. Водночас Постанова містить перелік категорій громадян, які матимуть можливість прибути на територію України за умови підтвердження мети візиту. Ми раді, що Уряд дослухався до побажань бізнес-спільноти з приводу в’їзду окремих категорій осіб. Так, заборона не розповсюджуватиметься на технічних фахівців, які прибувають в Україну на запрошення представників українських підприємств. Окремо слід виділити громадян Білорусі, зокрема ІТ-спеціалістів, які також зможуть за зверненням отримати дозвіл для в’їзду на територію України. Сподіваємось, що Державна прикордонна служба сприятиме безперешкодному в’їзду таких громадян! Асоціація дякує Кабінету Міністрів України за врахування пропозицій та потреб бізнес-спільноти. Сподіваємося, наступний тиждень буде ще більш насичений гарними новинами для бізнесу!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Цього тижня співпраця бізнес-спільноти та Уряду була особливо продуктивною в двох напрямках – деревообробній та ІТ галузі. Так, Уряд схвалив перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, до яких увійшли лісогосподарські підприємства, а також були врегульовані деякі  питання в’їзду іноземних громадян на територію України.

Отже, коротко про головне:

Лісогосподарські підприємства увійшли до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації

Законопроєкт зі списком заборонених до приватизації держкомпаній був схвалений Урядом на засіданні 26 серпня. Зокрема, цей перелік містить 474 об’єкти культури, спорту та лісового господарства, які не можуть бути приватизовані. Незабаром документ буде переданий на розгляд до Верховної Ради України. 

Нагадаємо, що експерти Комітету деревообробної та меблевої галузі послідовно виступають за недопущення приватизації у лісному секторі. Оскільки лісогосподарське виробництво є довготривалим, а оборот строк вирощування лісу до рубання в середньому складає 80-100 років, тільки підприємства державної форми власності можуть забезпечити послідовність виконання лісогосподарських заходів та дотримуватися принципів сталого лісоуправління.

Уряд дозволив в’їзд в Україну деяким категоріям іноземців

27 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 757, якою запроваджується заборона в’їзду іноземних громадян на територію України у період до 28 вересня. Водночас Постанова містить перелік категорій громадян, які матимуть можливість прибути на територію України за умови підтвердження мети візиту.

Ми раді, що Уряд дослухався до побажань бізнес-спільноти з приводу в’їзду окремих категорій осіб. Так, заборона не розповсюджуватиметься на технічних фахівців, які прибувають в Україну на запрошення представників українських підприємств. Окремо слід виділити громадян Білорусі, зокрема ІТ-спеціалістів, які також зможуть за зверненням отримати дозвіл для в’їзду на територію України. Сподіваємось, що Державна прикордонна служба сприятиме безперешкодному в’їзду таких громадян!

Асоціація дякує Кабінету Міністрів України за врахування пропозицій та потреб бізнес-спільноти. Сподіваємося, наступний тиждень буде ще більш насичений гарними новинами для бізнесу!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: