fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

09/ 04/ 2021
  Цього тижня відбулося декілька позитивних зрушень для спільноти Асоціації, які стосуються галузі промислової екології, безготівкових розрахунків та митної сфери. Два екологічних законопроєкти відправлено на доопрацювання 7 квітня Екокомітет ВРУ відправив на доопрацювання ЗП №5204 щодо криміналізації відповідальності за недопуск інспекторів ДЕІ до перевірки на підприємства. Переведення адміністративної відповідальності у кримінальну є несправедливим та позбавляє право бізнесу на недопуск перевіряючих, що визначено чинним законодавством у сфері державного нагляду та контролю. Також на цьому засіданні Екокомітет відклав розгляд ЗП №5128 щодо перерозподілу коштів від екоподатку у частині збільшення відрахувань до місцевих бюджетів. Зокрема, це обумовлено необхідністю першочергової зміни цільового використання цих коштів, про що буде йти мова на комітетських слуханнях, запланованих на 29 квітня. Затверджено норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку  Комітет з електронних платежів ЄБА вітає прийняття Постанови Уряду № 305, якою оновлено застаріле регулювання у сфері організації харчування в українських навчальних закладах. Експерти компаній-членів Асоціації брали активну участь у розробці проєктів зазначеного нормативно-правового акту, в тому числі були враховані пропозиції Асоціації запровадити можливість здійснення учнями оплати за харчування безготівковим розрахунком.  В країні запрацював режим спільного транзиту NCTS Цього тижня було зареєстровано наказ Мінфіну № 69, який визначає механізм обміну інформацією між Держмитслужбою та НБУ з метою надання статусу фінансового гаранту банкам та страховим компаніям в рамках застосування режиму спільного транзиту та NCTS. Європейська Бізнес Асоціація вітає дане рішення, над яким спільнота працювала не один рік. Асоціація дякує усім залученим державним органам за сприяння у вирішенні важливих для бізнесу процесів та сподіваємося на ще більше гарних новин наступного тижня!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Цього тижня відбулося декілька позитивних зрушень для спільноти Асоціації, які стосуються галузі промислової екології, безготівкових розрахунків та митної сфери.

Два екологічних законопроєкти відправлено на доопрацювання

7 квітня Екокомітет ВРУ відправив на доопрацювання ЗП №5204 щодо криміналізації відповідальності за недопуск інспекторів ДЕІ до перевірки на підприємства. Переведення адміністративної відповідальності у кримінальну є несправедливим та позбавляє право бізнесу на недопуск перевіряючих, що визначено чинним законодавством у сфері державного нагляду та контролю.

Також на цьому засіданні Екокомітет відклав розгляд ЗП №5128 щодо перерозподілу коштів від екоподатку у частині збільшення відрахувань до місцевих бюджетів. Зокрема, це обумовлено необхідністю першочергової зміни цільового використання цих коштів, про що буде йти мова на комітетських слуханнях, запланованих на 29 квітня.

Затверджено норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку 

Комітет з електронних платежів ЄБА вітає прийняття Постанови Уряду № 305, якою оновлено застаріле регулювання у сфері організації харчування в українських навчальних закладах. Експерти компаній-членів Асоціації брали активну участь у розробці проєктів зазначеного нормативно-правового акту, в тому числі були враховані пропозиції Асоціації запровадити можливість здійснення учнями оплати за харчування безготівковим розрахунком. 

В країні запрацював режим спільного транзиту NCTS

Цього тижня було зареєстровано наказ Мінфіну № 69, який визначає механізм обміну інформацією між Держмитслужбою та НБУ з метою надання статусу фінансового гаранту банкам та страховим компаніям в рамках застосування режиму спільного транзиту та NCTS. Європейська Бізнес Асоціація вітає дане рішення, над яким спільнота працювала не один рік.

Асоціація дякує усім залученим державним органам за сприяння у вирішенні важливих для бізнесу процесів та сподіваємося на ще більше гарних новин наступного тижня!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: