fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Збір кандидатів для списку Forbes

18/ 03/ 2024
  Журнал Forbes Ukraine готує для наступного номера список перспективних компаній малого та середнього бізнесу Next 250. У зв’язку з цим наша редакція збирає анкети від компаній з річним виторгом від 10 млн грн до 1 млрд грн, у ДНК яких зашито невпинне зростання, інноваційний продукт, швидке масштабування, нестандартні управлінські або маркетингові рішення та експансія. Можливо, цією компанією є саме ваша або та, яку ви добре знаєте, тому будемо раді розглянути ваші пропозиції! Умови Forbes Next 250 2.0 Збір анкет на список Forbes Next 250 2.0 триватиме два місяці – з 4 березня по 4 травня 2024 року (збір закривається 4 травня о 10:00). Компанії, які подавались у Next 250 у 2023 році, але не потрапили до фінального списку, можуть подаватись і цього року. IT-компанії не підходять для списку Next 250 2.0. Для них у Forbes є окремий продукт – рейтинг українських стартапів. Фінансовий поріг – виторг від 10 млн грн до 1 млрд грн. Заповнення анкети: https://form.typeform.com/to/FkNG9btA? Більш детальна інформація про умови підготовки Next250. Для довідки: Проєкт Forbes Next 250 корисний для компаній, оскільки дозволяє заявити про себе у найвпливовішому бізнес-медіа України, може допомогти залучити потенційних інвесторів, знайти нових партнерів та підрядників, розширити ринок збуту.

Журнал Forbes Ukraine готує для наступного номера список перспективних компаній малого та середнього бізнесу Next 250.

У зв’язку з цим наша редакція збирає анкети від компаній з річним виторгом від 10 млн грн до 1 млрд грн, у ДНК яких зашито невпинне зростання, інноваційний продукт, швидке масштабування, нестандартні управлінські або маркетингові рішення та експансія. Можливо, цією компанією є саме ваша або та, яку ви добре знаєте, тому будемо раді розглянути ваші пропозиції!

Умови Forbes Next 250 2.0

  • Збір анкет на список Forbes Next 250 2.0 триватиме два місяці – з 4 березня по 4 травня 2024 року (збір закривається 4 травня о 10:00).
  • Компанії, які подавались у Next 250 у 2023 році, але не потрапили до фінального списку, можуть подаватись і цього року.
  • IT-компанії не підходять для списку Next 250 2.0. Для них у Forbes є окремий продукт – рейтинг українських стартапів.
  • Фінансовий поріг – виторг від 10 млн грн до 1 млрд грн.

Заповнення анкети: https://form.typeform.com/to/FkNG9btA?

Більш детальна інформація про умови підготовки Next250.

Для довідки: Проєкт Forbes Next 250 корисний для компаній, оскільки дозволяє заявити про себе у найвпливовішому бізнес-медіа України, може допомогти залучити потенційних інвесторів, знайти нових партнерів та підрядників, розширити ринок збуту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: