fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Збільшення потужностей Автопарку!

17/ 02/ 2021
  “Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати.”  Вінс Ломбарді Ми знаємо і розуміємо, як привести до «перемоги» кожного клієнта! Що для цього потрібно? Стабільність і розширений спектр послуг – рецепт спільного успіху. Тепер наші логістичні послуги стануть ще доступнішими. Ми прагнемо знизити ризики до мінімуму і створити надійний логістичний ланцюг з використанням виключно власного автотранспорту. Саме тому ГК «G.R.Agro» регулярно поповнює власний автопарк! Парк компанії поповнили 5 тягачів Renault серії T, і 5 напівпричепів-самоскидів обємом 54 м3 Schmitz Cargobull. Зараз автопарк ГК «G.R. AGRO» налічує 60 зерновозів, в подальшому плануємо збільшувати кількість авто, для посилення позицій компанії на ринку логістичних послуг.

Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати.”

 Вінс Ломбарді

Ми знаємо і розуміємо, як привести до «перемоги» кожного клієнта! Що для цього потрібно? Стабільність і розширений спектр послуг – рецепт спільного успіху.

Тепер наші логістичні послуги стануть ще доступнішими.

Ми прагнемо знизити ризики до мінімуму і створити надійний логістичний ланцюг з використанням виключно власного автотранспорту.

Саме тому ГК «G.R.Agro» регулярно поповнює власний автопарк! Парк компанії поповнили 5 тягачів Renault серії T, і 5 напівпричепів-самоскидів об’ємом 54 м3 Schmitz Cargobull.

Зараз автопарк ГК «G.R. AGRO» налічує 60 зерновозів, в подальшому плануємо збільшувати кількість авто, для посилення позицій компанії на ринку логістичних послуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: