fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зберігаємо спокій і подорожуємо зручно: SkyUp дозволяє змінити дати рейсів без штрафів

17/ 02/ 2022
  У тривожні часи авіакомпанія SkyUp дбає про спокій пасажирів. На всі регулярні рейси з 16 по 20 лютого 2022 року ми пропонуємо змінити дати вильоту без штрафів. Пропозиція діє для всіх тарифів. Якщо ви відчуваєте, що зараз подорож може бути стресовою — перенесіть поїздку на інший час. Умови пропозиції: Власники квитків на регулярні рейси SkyUp із датами вильоту чи повернення з 16 до 20 лютого 2022 року можуть без штрафів обрати нові дати рейсів. Вибрати нові дати можна як в особистому кабінеті на сайті авіакомпанії, так і звернувшись до нашого контакт-центру або партнерську агентську мережу. Запит на зміну дати слід надіслати в авіакомпанію щонайменше за 6 годин до вильоту. Пропозиція діє для всіх тарифних планів. Якщо на обрану нову дату ціна буде вищою, то пасажир доплачує лише цю різницю вартості. Нагадаємо, що SkyUp виконує польотну програму в повному обсязі й відповідно до розкладу. Однак ми прагнемо створити для всіх пасажирів максимально зручні умови подорожей, тому допомагаємо зменшити тривожність і надаємо можливість скорегувати дати поїздки тим, хто цього потребує. Ми завжди раді бачити всіх на бортах SkyUp.

У тривожні часи авіакомпанія SkyUp дбає про спокій пасажирів. На всі регулярні рейси з 16 по 20 лютого 2022 року ми пропонуємо змінити дати вильоту без штрафів. Пропозиція діє для всіх тарифів.

Якщо ви відчуваєте, що зараз подорож може бути стресовою — перенесіть поїздку на інший час.

Умови пропозиції:

  • Власники квитків на регулярні рейси SkyUp із датами вильоту чи повернення з 16 до 20 лютого 2022 року можуть без штрафів обрати нові дати рейсів.
  • Вибрати нові дати можна як в особистому кабінеті на сайті авіакомпанії, так і звернувшись до нашого контакт-центру або партнерську агентську мережу.
  • Запит на зміну дати слід надіслати в авіакомпанію щонайменше за 6 годин до вильоту.
  • Пропозиція діє для всіх тарифних планів.
  • Якщо на обрану нову дату ціна буде вищою, то пасажир доплачує лише цю різницю вартості.

Нагадаємо, що SkyUp виконує польотну програму в повному обсязі й відповідно до розкладу. Однак ми прагнемо створити для всіх пасажирів максимально зручні умови подорожей, тому допомагаємо зменшити тривожність і надаємо можливість скорегувати дати поїздки тим, хто цього потребує. Ми завжди раді бачити всіх на бортах SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: