fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Заява бізнес-спільноти щодо розвитку ІТ-галузі

12/ 02/ 2020
  ІТ спільнота, об’єднана Європейською Бізнес Асоціацією та іншими бізнес-спільнотами вітають рішення про розробку спільного Меморандуму, що стане дорожньою картою взаємодії держави та бізнесу для забезпечення сприятливих умов подальшого сталого розвитку української ІТ галузі. Цієї домовленості було досягнуто в ході зустрічі ІТ спільноти з Тимофієм Миловановим, Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Олександром Борняковим, заступником Міністра цифрової трансформації. Під час зустрічі учасники обговорили ключові питання подальшого розвитку ІТ індустрії та виклики, що стоять на цьому шляху. Зокрема, питання внесення змін до податкового та трудового законодавства для максимальної відповідності динаміці та запитам індустрії, концепції введення квот для працевлаштування висококваліфікованих інженерів-іноземців та браку кадрів і модернізації технічної освіти. Раніше Урядом (Міністерством цифрової трансформації) представлено амбітні цілі розвитку ІТ галузі в Україні, а саме: дохід від експорту 13 млрд. дол., 650 тис ІТ спеціалістів та 10% частки ІТ у ВВП країни.  Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації вітають це рішення та сподіваються на подальший конструктивний діалог з урахуванням специфіки ІТ індустрії, аби перейти від обговорення до дій – та на практиці втілити поставлену амбітну для галузі ціль.

ІТ спільнота, об’єднана Європейською Бізнес Асоціацією та іншими бізнес-спільнотами вітають рішення про розробку спільного Меморандуму, що стане дорожньою картою взаємодії держави та бізнесу для забезпечення сприятливих умов подальшого сталого розвитку української ІТ галузі.

Цієї домовленості було досягнуто в ході зустрічі ІТ спільноти з Тимофієм Миловановим, Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Олександром Борняковим, заступником Міністра цифрової трансформації. Під час зустрічі учасники обговорили ключові питання подальшого розвитку ІТ індустрії та виклики, що стоять на цьому шляху. Зокрема, питання внесення змін до податкового та трудового законодавства для максимальної відповідності динаміці та запитам індустрії, концепції введення квот для працевлаштування висококваліфікованих інженерів-іноземців та браку кадрів і модернізації технічної освіти. Раніше Урядом (Міністерством цифрової трансформації) представлено амбітні цілі розвитку ІТ галузі в Україні, а саме: дохід від експорту 13 млрд. дол., 650 тис ІТ спеціалістів та 10% частки ІТ у ВВП країни. 

Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації вітають це рішення та сподіваються на подальший конструктивний діалог з урахуванням специфіки ІТ індустрії, аби перейти від обговорення до дій – та на практиці втілити поставлену амбітну для галузі ціль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: