fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Завдання: вивести компанію з тіні та відмовитись від офшорів

04/ 02/ 2020
  До Interlegal звернувся клієнт – керівник великої торговельної компанії для зміни структури володіння активом. Раніше для більшої юридичної безпеки власного об’єкта нерухомості, який знаходиться в Україні, клієнт використовував іноземну компанію. Однак з огляду на зміни підходу до питань конфіденційності та більш сучасного податкового планування, клієнт вирішив змінити структуру власності та відмовитися від використання нерезидентних компаній. Проект ділився на кілька етапів, включаючи передачу та оформлення права власності, а також організацію декларування доходу в органи податкової служби. Усі дії важливо було вчинити з мінімальним податковим навантаженням для клієнта, що й було враховано експертами корпоративної практики Interlegal. Над проектом працювала команда у складі провідного юриста Марти Свердликівської та партнера Ірини Воєводіної.

До Interlegal звернувся клієнт – керівник великої торговельної компанії для зміни структури володіння активом.

Раніше для більшої юридичної безпеки власного об’єкта нерухомості, який знаходиться в Україні, клієнт використовував іноземну компанію. Однак з огляду на зміни підходу до питань конфіденційності та більш сучасного податкового планування, клієнт вирішив змінити структуру власності та відмовитися від використання нерезидентних компаній.

Проект ділився на кілька етапів, включаючи передачу та оформлення права власності, а також організацію декларування доходу в органи податкової служби. Усі дії важливо було вчинити з мінімальним податковим навантаженням для клієнта, що й було враховано експертами корпоративної практики Interlegal.

Над проектом працювала команда у складі провідного юриста Марти Свердликівської та партнера Ірини Воєводіної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: