fbpx

Заступником Міністра фінансів України призначено Сергія Верланова, який до цього був партнером Sayenko Kharenko

26/ 07/ 2018
  26 липня 2018 року Кабінет міністрів України призначив нового заступника Міністра фінансів України – ним став Сергій Верланов, партнер юридичної фірми Sayenko Kharenko. У зв’язку з призначенням Сергій вийшов зі складу партнерів Sayenko Kharenko. Багатий досвід Сергія Верланова у досудовому та судовому врегулюванні податкових спорів, експертність у проектах державного сектору та високі етичні стандарти – якості, що допомогли Сергію зайняти відповідальну посаду. Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko, дякує колезі за роботу і розцінює призначення як визнання професіоналізму: «Протягом лише трьох років Сергію вдалося створити одну з найпотужніших практик оподаткування на ринку. Переконаний, його досвід і розуміння українського та міжнародного бізнесу стануть в нагоді Міністерству фінансів та Україні загалом». За подальший розвиток практики оподаткування Sayenko Kharenko відповідатиме радник Віталій Оджиковський.

26 липня 2018 року Кабінет міністрів України призначив нового заступника Міністра фінансів України – ним став Сергій Верланов, партнер юридичної фірми Sayenko Kharenko. У зв’язку з призначенням Сергій вийшов зі складу партнерів Sayenko Kharenko.

Багатий досвід Сергія Верланова у досудовому та судовому врегулюванні податкових спорів, експертність у проектах державного сектору та високі етичні стандарти – якості, що допомогли Сергію зайняти відповідальну посаду.

Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko, дякує колезі за роботу і розцінює призначення як визнання професіоналізму: «Протягом лише трьох років Сергію вдалося створити одну з найпотужніших практик оподаткування на ринку. Переконаний, його досвід і розуміння українського та міжнародного бізнесу стануть в нагоді Міністерству фінансів та Україні загалом».

За подальший розвиток практики оподаткування Sayenko Kharenko відповідатиме радник Віталій Оджиковський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: