fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Заступником Міністра фінансів України призначено Сергія Верланова, який до цього був партнером Sayenko Kharenko

26/ 07/ 2018
  26 липня 2018 року Кабінет міністрів України призначив нового заступника Міністра фінансів України – ним став Сергій Верланов, партнер юридичної фірми Sayenko Kharenko. У зв’язку з призначенням Сергій вийшов зі складу партнерів Sayenko Kharenko. Багатий досвід Сергія Верланова у досудовому та судовому врегулюванні податкових спорів, експертність у проектах державного сектору та високі етичні стандарти – якості, що допомогли Сергію зайняти відповідальну посаду. Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko, дякує колезі за роботу і розцінює призначення як визнання професіоналізму: «Протягом лише трьох років Сергію вдалося створити одну з найпотужніших практик оподаткування на ринку. Переконаний, його досвід і розуміння українського та міжнародного бізнесу стануть в нагоді Міністерству фінансів та Україні загалом». За подальший розвиток практики оподаткування Sayenko Kharenko відповідатиме радник Віталій Оджиковський.

26 липня 2018 року Кабінет міністрів України призначив нового заступника Міністра фінансів України – ним став Сергій Верланов, партнер юридичної фірми Sayenko Kharenko. У зв’язку з призначенням Сергій вийшов зі складу партнерів Sayenko Kharenko.

Багатий досвід Сергія Верланова у досудовому та судовому врегулюванні податкових спорів, експертність у проектах державного сектору та високі етичні стандарти – якості, що допомогли Сергію зайняти відповідальну посаду.

Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko, дякує колезі за роботу і розцінює призначення як визнання професіоналізму: «Протягом лише трьох років Сергію вдалося створити одну з найпотужніших практик оподаткування на ринку. Переконаний, його досвід і розуміння українського та міжнародного бізнесу стануть в нагоді Міністерству фінансів та Україні загалом».

За подальший розвиток практики оподаткування Sayenko Kharenko відповідатиме радник Віталій Оджиковський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: