fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання HR Комітету EBA

20/ 06/ 2024
  Наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу є надзвичайно важливим етапом процесу євроінтеграції. Тому 13 червня у партнерстві з  ЮФ “Ілляшев та Партнери” відбувся офлайн семінар HR комітету Асоціації для обговорення тенденцій Європейського Союзу у сфері зайнятості. Учасники семінару обговорили питання втілення стандартів ЄС у сфері трудового права, рівності, охорони здоровя та безпеки на робочому місці та боротьби з дискримінацією. Спікер та ініціатор заходу, Валерія Гудій, член Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, партнер і керівник практики трудового права ЮФ «Ілляшев та Партнери», презентувала корисну інформацію в площині трудового законодавства ЄС, яку варто знати роботодавцям, оскільки, як наголосила Валерія “настає “ера працівників”. За висновками Єврокомісії від 08 листопада 2023 року, Україна перебуває на ранній стадії підготовки і досягла обмеженого, незначного прогресу. Єврокомісія відмітила необхідність осучаснення КЗпП України та наявні проблеми високого рівня незадекларованої праці і відсутність належного контролю через обмеження повноважень Держпраці. Наприкінці 2023 року Україна транспонувала в українське законодавство 21 директиву ЄС з 576.  Якщо йдеться про членство в ЄС, українським  роботодавцям потрібно готуватися до значних  і досить різких змін у сфері зайнятості, серед яких можна очікувати: заборону на працю дітей; право працівників на щорічну оплачувану відпустку тривалістю 4 тижні (наразі за українським законодавством – 24 дні); помʼякшення монотонної праці працівників; збільшення ефективності соціального діалогу та ролі представників працівників (профспілкових організацій) і багато інших. Якщо ви бажаєте тримати руку на пульсі майбутніх змін у сфері зайнятості, слідкуйте за анонсами наступних подій Асоціації в партнерстві з ЮФ Ілляшев та Партнери.

Наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу є надзвичайно важливим етапом процесу євроінтеграції. Тому 13 червня у партнерстві з  ЮФ “Ілляшев та Партнери” відбувся офлайн семінар HR комітету Асоціації для обговорення тенденцій Європейського Союзу у сфері зайнятості. Учасники семінару обговорили питання втілення стандартів ЄС у сфері трудового права, рівності, охорони здоров’я та безпеки на робочому місці та боротьби з дискримінацією.

Спікер та ініціатор заходу, Валерія Гудій, член Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації, партнер і керівник практики трудового права ЮФ «Ілляшев та Партнери», презентувала корисну інформацію в площині трудового законодавства ЄС, яку варто знати роботодавцям, оскільки, як наголосила Валерія “настає “ера працівників”.

За висновками Єврокомісії від 08 листопада 2023 року, Україна перебуває на ранній стадії підготовки і досягла обмеженого, незначного прогресу. Єврокомісія відмітила необхідність осучаснення КЗпП України та наявні проблеми високого рівня незадекларованої праці і відсутність належного контролю через обмеження повноважень Держпраці. Наприкінці 2023 року Україна транспонувала в українське законодавство 21 директиву ЄС з 576. 

Якщо йдеться про членство в ЄС, українським  роботодавцям потрібно готуватися до значних  і досить різких змін у сфері зайнятості, серед яких можна очікувати:

  • заборону на працю дітей;
  • право працівників на щорічну оплачувану відпустку тривалістю 4 тижні (наразі за українським законодавством – 24 дні);
  • помʼякшення монотонної праці працівників;
  • збільшення ефективності соціального діалогу та ролі представників працівників (профспілкових організацій) і багато інших.

Якщо ви бажаєте тримати руку на пульсі майбутніх змін у сфері зайнятості, слідкуйте за анонсами наступних подій Асоціації в партнерстві з ЮФ “Ілляшев та Партнери”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: