fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошуємо на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації

08/ 11/ 2021
  Ми з радістю запрошуємо Вас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Цього року Загальні Збори повертаються до свого традиційного формату, щоб об’єднати генеральних директорів членських компаній, представників державних органів, партнерів та друзів Асоціації для відзначення наших спільних досягнень. Доєднатися до події На учасників заходу чекає насичена програма виступів від лідерів бізнесу та політиків високого рівня, а також щире спілкування та можливість наживо ділитися ідеями, досвідом, результатами та планами на майбутнє. Тож долучайтесь до нас, щоб у колі однодумців підсумувати все досягнуте впродовж року та обговорити подальший розвиток нашої бізнес-спільноти. Щорічні Загальні Збори відбудуться 18 листопада о 16:00 в КВЦ «Парковий» (Паркова дорога 16А, Київ). Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Ми запрошуємо одного представника від компанії (CEO рівня). Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що запрошення персональне та не може бути передане третім особам. Прохання мати з собою документ, що підтверджує особу для проходження пунктів безпеки. Дрес-код: коктейльний. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!                                   Main Partner                             Senior Partners                  Partners     

Ми з радістю запрошуємо Вас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації.

Цього року Загальні Збори повертаються до свого традиційного формату, щоб об’єднати генеральних директорів членських компаній, представників державних органів, партнерів та друзів Асоціації для відзначення наших спільних досягнень.

Доєднатися до події

На учасників заходу чекає насичена програма виступів від лідерів бізнесу та політиків високого рівня, а також щире спілкування та можливість наживо ділитися ідеями, досвідом, результатами та планами на майбутнє. Тож долучайтесь до нас, щоб у колі однодумців підсумувати все досягнуте впродовж року та обговорити подальший розвиток нашої бізнес-спільноти.

Щорічні Загальні Збори відбудуться 18 листопада о 16:00 в КВЦ «Парковий» (Паркова дорога 16А, Київ).

Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Ми запрошуємо одного представника від компанії (CEO рівня).

Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що запрошення персональне та не може бути передане третім особам. Прохання мати з собою документ, що підтверджує особу для проходження пунктів безпеки.

Дрес-код: коктейльний.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

                                  Main Partner                             Senior Partners

                

Partners

    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: