fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації

  • Дата: 18/11/2021 (ЧТ)
  • Мова: Українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 16:00 - 21:00
  • Початок реєстрації:о 16:00
Місце проведення:

КВЦ "Парковий", Паркова дорога 16а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Дата: 18 листопада2021. Час: 16:00 21:00. Мова: Українська/англійська (з перекладом). Початок реєстрації: о 16:00. Місце проведення: КВЦ Парковий, Паркова дорога 16а. Реєстрація закрита! Ми з радістю запрошуємо Вас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Цього року Загальні Збори повертаються до свого традиційного формату, щоб об’єднати генеральних директорів членських компаній, представників державних органів, партнерів та друзів Асоціації для відзначення наших спільних досягнень. На учасників заходу чекає насичена програма виступів від лідерів бізнесу та політиків високого рівня, а також щире спілкування та можливість наживо ділитися ідеями, досвідом, результатами та планами на майбутнє. Тож долучайтесь до нас, щоб у колі однодумців підсумувати все досягнуте впродовж року та обговорити подальший розвиток нашої бізнес-спільноти. Щорічні Загальні Збори відбудуться 18 листопада о 16:00 в КВЦ «Парковий» (Паркова дорога 16А, Київ). Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Безкоштовні експрес-тести будуть надані медичними представниками на локації для гостей заходу. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Ми запрошуємо одного представника від компанії (CEO рівня). Будь ласка, зверніть увагу, що запрошення персональне та не може бути передане третім особам. Прохання мати з собою документ, що підтверджує особу для проходження пунктів безпеки. Дрес-код: коктейльний. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!                                   Main Partner                             Senior Partners                  Partners     Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0979792289.

Реєстрація закрита!

Ми з радістю запрошуємо Вас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації.

Цього року Загальні Збори повертаються до свого традиційного формату, щоб об’єднати генеральних директорів членських компаній, представників державних органів, партнерів та друзів Асоціації для відзначення наших спільних досягнень.

На учасників заходу чекає насичена програма виступів від лідерів бізнесу та політиків високого рівня, а також щире спілкування та можливість наживо ділитися ідеями, досвідом, результатами та планами на майбутнє. Тож долучайтесь до нас, щоб у колі однодумців підсумувати все досягнуте впродовж року та обговорити подальший розвиток нашої бізнес-спільноти.

Щорічні Загальні Збори відбудуться 18 листопада о 16:00 в КВЦ «Парковий» (Паркова дорога 16А, Київ).

Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Безкоштовні експрес-тести будуть надані медичними представниками на локації для гостей заходу. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Попередня реєстрація обов’язкова, тому, будь ласка, підтвердіть свою участь. Ми запрошуємо одного представника від компанії (CEO рівня).

Будь ласка, зверніть увагу, що запрошення персональне та не може бути передане третім особам. Прохання мати з собою документ, що підтверджує особу для проходження пунктів безпеки.

Дрес-код: коктейльний.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

                                  Main Partner                             Senior Partners

                

Partners

    

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: