fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Запрошення на Samsung B2B Forum 2018

30/ 05/ 2018
  Форум проводиться для партнерів і клієнтів компанії Київ, Україна — 29 травня 2018 року — «Samsung Electronics Україна» запрошує на захід для партнерів та клієнтів компанії Samsung B2B Forum 2018. Форум відбудеться у Києві 31 травня 2018 року в Академії Samsung за адресою вулиця Сім’ї Сосніних, 7. На форумі гості дізнаються про використання новітніх продуктів і рішень Samsung Electronics, у тому числі рішень для підприємств: для забезпечення ефективної роботи IT-інфраструктури, аудіовізуалізаціі виробничих процесів і налагодження співпраці між різними підрозділами. Відвідувачі ознайомляться з інноваційними розробками компанії та дізнаються про плани «Samsung Electronics Україна». До того ж, учасники форуму отримають шанс виграти сучасний монітор, карту пам’яті або зовнішній SSD-накопичувач T5. Для реєстрація на захід необхідно надіслати заявку на електронні адреси нижче: [email protected] [email protected] [email protected] У листі потрібно вказати ПІБ, посаду, назву компанії та контактний номер телефону. Про компанію Samsung Electronics Samsung Electronics Co., Ltd. втілює у життя передові ідеї та впроваджує передові технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку у світі смартфонів, телевізорів, пристроїв, що носять із собою, планшетів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам’яті, напівпровідників, ливарного виробництва та світлодіодних рішень. Для отримання більш детальної інформації відвідайте розділ http://news.samsung.comабо офіційний сайт  http://www.samsung.com/ua

Форум проводиться для партнерів і клієнтів компанії

Київ, Україна  29 травня 2018 року — «Samsung Electronics Україна» запрошує на захід для партнерів та клієнтів компанії Samsung B2B Forum 2018. Форум відбудеться у Києві 31 травня 2018 року в Академії Samsung за адресою вулиця Сім’ї Сосніних, 7.

На форумі гості дізнаються про використання новітніх продуктів і рішень Samsung Electronics, у тому числі рішень для підприємств: для забезпечення ефективної роботи IT-інфраструктури, аудіовізуалізаціі виробничих процесів і налагодження співпраці між різними підрозділами.

Відвідувачі ознайомляться з інноваційними розробками компанії та дізнаються про плани «Samsung Electronics Україна». До того ж, учасники форуму отримають шанс виграти сучасний монітор, карту пам’яті або зовнішній SSD-накопичувач T5.

Для реєстрація на захід необхідно надіслати заявку на електронні адреси нижче:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

У листі потрібно вказати ПІБ, посаду, назву компанії та контактний номер телефону.

Про компанію Samsung Electronics

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює у життя передові ідеї та впроваджує передові технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку у світі смартфонів, телевізорів, пристроїв, що носять із собою, планшетів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам’яті, напівпровідників, ливарного виробництва та світлодіодних рішень. Для отримання більш детальної інформації відвідайте розділ http://news.samsung.comабо офіційний сайт  http://www.samsung.com/ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: