fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Захист довкілля та клімату в умовах війни: бізнес та влада запрошують на обговорення

02/ 10/ 2022
  7 місяців війни, спричиненої агресією зі сторони росії, завдали непоправної шкоди Україні. Гуманітарна, економічна та екологічна кризи матимуть катастрофічні наслідки на майбутнє нашої країни протягом довгих років. Водночас, бізнес, попри складнощі військового часу, продовжує свою активність в Україні і від самого початку вторгнення згуртувався та сконцентрувався на допомозі державі та людям. Більше того, значна частина компаній налаштована на продовження проєктів, спрямованих на декарбонізацію та сталий розвиток в цілому. Компанії, що працюють в Україні, як і раніше вважають пріоритетом продовження курсу на євроінтеграцію, у тому числі у сфері захисту довкілля і клімату, та поглиблення інтеграції України до ринку ЄС. Про те, як Україні продовжувати європейські екологічні реформи в турбулентних економічних умовах поговоримо під час круглого столу «Екологічна дерегуляція під час війни та реформи задля євроінтеграції», що пройде 10 жовтня о 10:00 на платформі Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. РЕЄСТРАЦІЯ На заході буде презентовано оновлену Білу книгу Європейської Бізнес Асоціації «Дерегуляція екологічного законодавства під час війни та реформи задля євроінтеграції», яка висвітлить позицію бізнес-спільноти щодо нагальних та перспективних змін в екологічній політиці України. Окрім того, представники влади та бізнесу обміняються баченням щодо практичної сторони реалізації євроінтеграційних зобов’язань щодо довкілля і клімату в рамках сталої повоєнної відбудови, а також обговорять можливості дерегуляції, вкрай важливої для виживання бізнесу допоки війна триває. Долучитись до події можна в онлайн-форматі.

7 місяців війни, спричиненої агресією зі сторони росії, завдали непоправної шкоди Україні. Гуманітарна, економічна та екологічна кризи матимуть катастрофічні наслідки на майбутнє нашої країни протягом довгих років.

Водночас, бізнес, попри складнощі військового часу, продовжує свою активність в Україні і від самого початку вторгнення згуртувався та сконцентрувався на допомозі державі та людям. Більше того, значна частина компаній налаштована на продовження проєктів, спрямованих на декарбонізацію та сталий розвиток в цілому.

Компанії, що працюють в Україні, як і раніше вважають пріоритетом продовження курсу на євроінтеграцію, у тому числі у сфері захисту довкілля і клімату, та поглиблення інтеграції України до ринку ЄС.

Про те, як Україні продовжувати європейські екологічні реформи в турбулентних економічних умовах поговоримо під час круглого столу «Екологічна дерегуляція під час війни та реформи задля євроінтеграції», що пройде 10 жовтня о 10:00 на платформі Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації.

РЕЄСТРАЦІЯ

На заході буде презентовано оновлену Білу книгу Європейської Бізнес Асоціації «Дерегуляція екологічного законодавства під час війни та реформи задля євроінтеграції», яка висвітлить позицію бізнес-спільноти щодо нагальних та перспективних змін в екологічній політиці України.

Окрім того, представники влади та бізнесу обміняються баченням щодо практичної сторони реалізації євроінтеграційних зобов’язань щодо довкілля і клімату в рамках сталої повоєнної відбудови, а також обговорять можливості дерегуляції, вкрай важливої для виживання бізнесу допоки війна триває.

Долучитись до події можна в онлайн-форматі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: