fbpx

Захотіли – полетіли: CityBreak на крилах SkyUp Airlines новий формат коротких подорожей тепер і в Україні

16/ 09/ 2020
  CityBreak – новий для України формат подорожей на 2-3 дні, який давно став трендом у світі. Авіапереліт і готель за спеціальною пакетною ціною – це можливість після робочого тижня втекти на кілька днів до іншого міста, щоб відпочити і підзарядитися енергією. Це флеш-відпустка на відстані 50 хвилин льоту. Вже з 22 липня на сайті авіакомпанії можна придбати авіаквитки до Києва, Львова і Одеси та одночасно забронювати готель, щоб без зайвих турбот провести вихідні, відновити втрачений баланс і вже в понеділок з новими силами повернутися до звичного життя. Що таке CityBreak Захотіли – полетіли! Саме так ми визначаємо головну ідею нашого нового формату подорожей CityBreak на крилах SkyUp. Ідея сіті-брейків – світовий тренд у подорожах. Запланувати класичну відпустку в сучасному динамічному світі, де кожен день несе нові виклики і все змінюється чи не щогодини, стає все важче. Але є чудова альтернатива: за кілька днів спонтанної «втечі» до іншого міста можна отримати емоцій і вражень так само багато, як і за 10-14 днів звичайної відпустки. При цьому вам не потрібно перейматися вибором готелю, шукати відгуки або кращу ціну. На нашому сайті вже є підготовлена нашим туристичним партнером підбірка найкращих готелів різної зірковості за ціною як для себе. Саме у парі з авіаквитком можна отримати вигідну пропозицію і готове рішення для відпочинку вже у найближчі вихідні. Кому цікавий такий формат подорожей Ані вік, ані соціальний статус не мають значення, якщо ви – активна людина і любите подорожувати. Сіті-брейки – ідеальне рішення для всіх, хто відкритий новим враженням і легко погоджується на спонтанні пригоди. Вихідні бувають навіть у запеклих працеголіків, тому можливість відпочити, набратися сил і навіть просто змінити обстановку підійде кожному. Забронювати спонтанний відпочинок в один клік – дуже просто, це і є CityBreak. Маршрути Новий проект CityBreak стартує з подорожей Україною. Щойно карантинні обмеження будуть послаблені, а кордони відкриті для вільного перетину, ми запропонуємо нашим мандрівникам різноманітні напрямки і в Європі. Від 22 липня на сайті skyup.aero можна придбати переліт і проживання у таких містах: Одеса – з вильотом із Києва, Львова і Харкова; Київ – з вильотом із Одеси; Львів – з вильотом із Одеси і Херсона. Як і для решти послуг і авіаквитків SkyUp, для оплати CityBreak можна скористатися розстрочкою. Такий варіант ми запропонуємо вам на останньому кроці перед оплатою. Формат коротких спонтанних подорожей дуже поширений в Європі і світі. Ми у SkyUp прагнемо залучати українців до культури подорожування і заохочуємо більше мандрувати літаком, адже це доступно, комфортно і безпечно. І попри сотні кілометрів нові враження зовсім поруч – лише у годині льоту. Один клік – і ви на відпочинку.

CityBreak – новий для України формат подорожей на 2-3 дні, який давно став трендом у світі. Авіапереліт і готель за спеціальною пакетною ціною – це можливість після робочого тижня втекти на кілька днів до іншого міста, щоб відпочити і підзарядитися енергією. Це флеш-відпустка на відстані 50 хвилин льоту.

Вже з 22 липня на сайті авіакомпанії можна придбати авіаквитки до Києва, Львова і Одеси та одночасно забронювати готель, щоб без зайвих турбот провести вихідні, відновити втрачений баланс і вже в понеділок з новими силами повернутися до звичного життя.

Що таке CityBreak

Захотіли – полетіли! Саме так ми визначаємо головну ідею нашого нового формату подорожей CityBreak на крилах SkyUp.

Ідея сіті-брейків – світовий тренд у подорожах. Запланувати класичну відпустку в сучасному динамічному світі, де кожен день несе нові виклики і все змінюється чи не щогодини, стає все важче. Але є чудова альтернатива: за кілька днів спонтанної «втечі» до іншого міста можна отримати емоцій і вражень так само багато, як і за 10-14 днів звичайної відпустки. При цьому вам не потрібно перейматися вибором готелю, шукати відгуки або кращу ціну. На нашому сайті вже є підготовлена нашим туристичним партнером підбірка найкращих готелів різної зірковості за ціною як для себе. Саме у парі з авіаквитком можна отримати вигідну пропозицію і готове рішення для відпочинку вже у найближчі вихідні.

Кому цікавий такий формат подорожей

Ані вік, ані соціальний статус не мають значення, якщо ви – активна людина і любите подорожувати. Сіті-брейки – ідеальне рішення для всіх, хто відкритий новим враженням і легко погоджується на спонтанні пригоди. Вихідні бувають навіть у запеклих працеголіків, тому можливість відпочити, набратися сил і навіть просто змінити обстановку підійде кожному. Забронювати спонтанний відпочинок в один клік дуже просто, це і є CityBreak.

Маршрути

Новий проект CityBreak стартує з подорожей Україною. Щойно карантинні обмеження будуть послаблені, а кордони відкриті для вільного перетину, ми запропонуємо нашим мандрівникам різноманітні напрямки і в Європі.

Від 22 липня на сайті skyup.aero можна придбати переліт і проживання у таких містах:

  • Одеса – з вильотом із Києва, Львова і Харкова;
  • Київ – з вильотом із Одеси;
  • Львів – з вильотом із Одеси і Херсона.

Як і для решти послуг і авіаквитків SkyUp, для оплати CityBreak можна скористатися розстрочкою. Такий варіант ми запропонуємо вам на останньому кроці перед оплатою.

Формат коротких спонтанних подорожей дуже поширений в Європі і світі. Ми у SkyUp прагнемо залучати українців до культури подорожування і заохочуємо більше мандрувати літаком, адже це доступно, комфортно і безпечно. І попри сотні кілометрів нові враження зовсім поруч – лише у годині льоту. Один клік – і ви на відпочинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: