fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Миндаугасом Бакасом

02/ 03/ 2018
    Сьогодні бізнес-спільнота ближче познайомилася з Головою Правління Національного Депозитарію України Миндаугасом Бакасом, який розповів про особливості роботи відомства та амбітні цілі на найближче майбутнє. Пан Бакас зазначив, що його мета зробити з НДУ сервісну службу, яка буде надавати нові можливості та економити час інвесторів. Саме тому, одним з пріоритетів на найближче майбутнє він назвав - впровадження інновацій та нових технологій, в тому числі таких, які захищають дані. Більше деталей про завдання та плани відомства у презентації. Бізнес констатує, що інструменти, якими користуються прогресивні країни у сфері обігу цінних паперів, на жаль, поки що недоступні в Україні. Організація сервісного центру, на думку інвесторів, є чудовою ідеєю. І Асоціація буде намагатися поширювати інформацію про нові можливості від НДУ. Дякуємо колегам за діалог та вже плануємо ще одну цікаву зустріч за участі пана Бакаса вже зовсім скоро. Слідкуйте за нашими подіями.
01/

 

Сьогодні бізнес-спільнота ближче познайомилася з Головою Правління Національного Депозитарію України Миндаугасом Бакасом, який розповів про особливості роботи відомства та амбітні цілі на найближче майбутнє.

Пан Бакас зазначив, що його мета зробити з НДУ сервісну службу, яка буде надавати нові можливості та економити час інвесторів. Саме тому, одним з пріоритетів на найближче майбутнє він назвав – впровадження інновацій та нових технологій, в тому числі таких, які захищають дані.

Більше деталей про завдання та плани відомства у презентації.

Бізнес констатує, що інструменти, якими користуються прогресивні країни у сфері обігу цінних паперів, на жаль, поки що недоступні в Україні.

Організація сервісного центру, на думку інвесторів, є чудовою ідеєю. І Асоціація буде намагатися поширювати інформацію про нові можливості від НДУ.

Дякуємо колегам за діалог та вже плануємо ще одну цікаву зустріч за участі пана Бакаса вже зовсім скоро.

Слідкуйте за нашими подіями.

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: