fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Геннадієм Зубко, Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

19/ 09/ 2017
  Мінрегіон - це міністерство, яке опікується дуже широким колом важливих для бізнесу питань. Саме такого висновку ми дійшли, зустрівшись сьогодні з Геннадієм Зубком. Усі присутні мали нагоду почути про поточний стан реформ у сферах ЖКГ, енергоефективності та розвитку країни на місцевому рівні. Зокрема, за майже дві години часу ми встигли поговорити про трудову міграцію кваліфікованих кадрів, яких так не вистачає на місцях, про плани у відношенні енергоефективності та розумної економії споживання, про перспективи створення Фонду енергоефективності вже найближчим часом та ролі бізнесу у його роботі, поводження з відходами, про плани запровадження нових технічних рішень у ЖКГ, регуляцію стягнення податків (особливості введення податку на шкідливі викиди та необхідність введення єдиного податок для всіх підакцизних товарів, щоб не відбувалося дублювання на місцевому та центральному рівні) та багато іншого. Домовилися про створення кількох Робочих груп на базі Міністерства за різними напрямками: групу стосовно питання стічних вод та акватерм, групу з поводження з відходами, а також групу, яка буде займатися питаннями охорони здоровя в межах компетенції міністерства. Як зауважив пан Міністр: Місцева влада успішна там, де успішний бізнес, і навпаки, успішний бізнес мотивує на успішність владу. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації погоджується з цією тезою та наполягає на постійному діалозі між бізнес-спільнотою Асоціації та колегами з Мінрегіону. Дякуємо усім, хто був сьогодні з нами!

Мінрегіон – це міністерство, яке опікується дуже широким колом важливих для бізнесу питань. Саме такого висновку ми дійшли, зустрівшись сьогодні з Геннадієм Зубком.

Усі присутні мали нагоду почути про поточний стан реформ у сферах ЖКГ, енергоефективності та розвитку країни на місцевому рівні.

Зокрема, за майже дві години часу ми встигли поговорити про трудову міграцію кваліфікованих кадрів, яких так не вистачає на місцях, про плани у відношенні енергоефективності та розумної економії споживання, про перспективи створення Фонду енергоефективності вже найближчим часом та ролі бізнесу у його роботі, поводження з відходами, про плани запровадження нових технічних рішень у ЖКГ, регуляцію стягнення податків (особливості введення податку на шкідливі викиди та необхідність введення єдиного податок для всіх підакцизних товарів, щоб не відбувалося дублювання на місцевому та центральному рівні) та багато іншого.

Домовилися про створення кількох Робочих груп на базі Міністерства за різними напрямками: групу стосовно питання стічних вод та акватерм, групу з поводження з відходами, а також групу, яка буде займатися питаннями охорони здоров’я в межах компетенції міністерства.

Як зауважив пан Міністр: “Місцева влада успішна там, де успішний бізнес, і навпаки, успішний бізнес мотивує на успішність владу.”

Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації погоджується з цією тезою та наполягає на постійному діалозі між бізнес-спільнотою Асоціації та колегами з Мінрегіону.

Дякуємо усім, хто був сьогодні з нами!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: