fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з керівництвом Головного управління ДФС у Дніпровській області

22/ 02/ 2018
    «Фіскальна служба набуває ознак саме сервісної служби, й останнім часом спостерігаються суттєві позитивні зміни у взаємодії бізнесу та податкових органів», - розпочав свою промову Олександр Бондарчук, голова Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі, керуючий партнер ЮА «Абсолют» під час загальної зустрічі Асоціації з виконуючою обов’язки начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області пані Оксаною Томчук, що відбулася 22 лютого. Оксана Томчук зазначила, що ГУ ДФС орієнтує свою роботу на плідну співпрацю з бізнесом та громадськістю, на подальше налагодження з ними толерантних, партнерських відносин. Адже зворотній зв’язок із платниками податків дає змогу оперативно вирішувати питання, що виникають у відносинах між владою та бізнесом. А одним із основних завдань фіскальної служби з урахуванням вимог часу – створювати максимально комфортні умови для того, щоб бізнесу було зручно сплачувати встановлені законом податки і збори. Налаштованість на конструктивний діалог надала можливість всім учасникам поставити напряму керівництву ДФС області найболючіші питання, з якими зіштовхується бізнес нині, отримати на них розгорнуті відповіді, а також висловити свої пропозиції щодо окремих напрямів податкового законодавства та нововведень у ньому. Зокрема, під час зустрічі обговорили такі питання, як технічні особливості процесу реєстрації електронних податкових накладних, блокування податкових накладних, проведення перевірок, оподаткування податком на прибуток, трансфертного ціноутворення, земельного податку тощо. Дякуємо Головному управлінню Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області та пані Томчук особисто за відкритість й увагу до проблем бізнесу, можливість зустрічі та плідну дискусію. Впевнені у подальшій ефективній співпраці.
01/

 

«Фіскальна служба набуває ознак саме сервісної служби, й останнім часом спостерігаються суттєві позитивні зміни у взаємодії бізнесу та податкових органів», – розпочав свою промову Олександр Бондарчук, голова Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі, керуючий партнер ЮА «Абсолют» під час загальної зустрічі Асоціації з виконуючою обов’язки начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області пані Оксаною Томчук, що відбулася 22 лютого.

Оксана Томчук зазначила, що ГУ ДФС орієнтує свою роботу на плідну співпрацю з бізнесом та громадськістю, на подальше налагодження з ними толерантних, партнерських відносин. Адже зворотній зв’язок із платниками податків дає змогу оперативно вирішувати питання, що виникають у відносинах між владою та бізнесом. А одним із основних завдань фіскальної служби з урахуванням вимог часу – створювати максимально комфортні умови для того, щоб бізнесу було зручно сплачувати встановлені законом податки і збори.

Налаштованість на конструктивний діалог надала можливість всім учасникам поставити напряму керівництву ДФС області найболючіші питання, з якими зіштовхується бізнес нині, отримати на них розгорнуті відповіді, а також висловити свої пропозиції щодо окремих напрямів податкового законодавства та нововведень у ньому.

Зокрема, під час зустрічі обговорили такі питання, як технічні особливості процесу реєстрації електронних податкових накладних, блокування податкових накладних, проведення перевірок, оподаткування податком на прибуток, трансфертного ціноутворення, земельного податку тощо.

Дякуємо Головному управлінню Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області та пані Томчук особисто за відкритість й увагу до проблем бізнесу, можливість зустрічі та плідну дискусію. Впевнені у подальшій ефективній співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: