fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

За рік роботи у Центрі допомоги «Інвестохіллс» у Запоріжжі знайшли прихисток 700 внутрішньо переміщених осіб

26/ 04/ 2023
    За перший рік роботи у Центрі з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам «Інвестохіллс» у Запоріжжі знайшли прихисток 700 вимушених переселенців, із них 160 дітей та інваліди. Про це повідомив Андрій Волков, засновник та управляючий партнер групи компаній «Інвестохіллс», яка відкрила центр у квітні минулого року. «Рішення про створення центру допомоги ми прийняли після того, як росіяни почали знищувати Маріуполь. На той час наші співробітники вже допомагали вивозити людей з цього міста та інших «гарячих точок», тому ми розуміли масштаб проблеми», – розповідає Андрій Волков. «Я приїхав до Запоріжжя 26 квітня, а 28 квітня ми прийняли першого  переселенця з Мелітополя . У травні люди вже активно заселялися», – згадує Микола Городенський, керівник Центру допомоги «Інвестохіллс». За його словами,  будівлю центру компанія облаштувала за короткий проміжок часу, навела лад на прилеглій території. «Замінили електропроводку, перебудували каналізацію, провели новий водопровід. Збудували вісім душових кабін. До кімнат закупили меблі, ліжка», – розповідає Микола Городенський. Загалом, за словами Андрія Волкова, переобладнання офісної споруди у шелтер коштувало групі компаній більше 2 млн грн. Ще у 360 тис. грн обійшлося підключення опалення. Покрівлю на будівлі відремонтували, дякуючи місії ООН. Також засновники Центру та волонтери забезпечили ВПО одягом та предметами першої необхідності, побудували спортивний та дитячий майданчики. З дітьми почали займатися психологи, стали проводити заняття художники та хореографи. При цьому з мешканців плату за проживання у центрі чи будь-які інші платежі ніхто ніколи не стягував. За словами Миколи Городенського, до грудня минулого року у шелтері одночасно могли проживати до 140 людей. З 15 грудня їх кількість трохи зменшилася в зв’язку з закриттям пункту пропуску у Василівці Запорізької області. Тож наразі у шелтері постійно проживають біля 60 людей із Запорізької, Харківської, Луганської та Херсонської областей. Щодо подальших планів роботи центру, то, за словами Волкова, вона продовжиться і надалі. «Будемо допомагати людям, які вимушені були залишити рідні домівки доти, доки це потрібно», – підкреслює засновник.
01/

 

За перший рік роботи у Центрі з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам «Інвестохіллс» у Запоріжжі знайшли прихисток 700 вимушених переселенців, із них 160 дітей та інваліди. Про це повідомив Андрій Волков, засновник та управляючий партнер групи компаній «Інвестохіллс», яка відкрила центр у квітні минулого року.

«Рішення про створення центру допомоги ми прийняли після того, як росіяни почали знищувати Маріуполь. На той час наші співробітники вже допомагали вивозити людей з цього міста та інших «гарячих точок», тому ми розуміли масштаб проблеми», – розповідає Андрій Волков.

«Я приїхав до Запоріжжя 26 квітня, а 28 квітня ми прийняли першого  переселенця з Мелітополя . У травні люди вже активно заселялися», – згадує Микола Городенський, керівник Центру допомоги «Інвестохіллс».

За його словами,  будівлю центру компанія облаштувала за короткий проміжок часу, навела лад на прилеглій території.

«Замінили електропроводку, перебудували каналізацію, провели новий водопровід. Збудували вісім душових кабін. До кімнат закупили меблі, ліжка», – розповідає Микола Городенський.

Загалом, за словами Андрія Волкова, переобладнання офісної споруди у шелтер коштувало групі компаній більше 2 млн грн. Ще у 360 тис. грн обійшлося підключення опалення. Покрівлю на будівлі відремонтували, дякуючи місії ООН.

Також засновники Центру та волонтери забезпечили ВПО одягом та предметами першої необхідності, побудували спортивний та дитячий майданчики. З дітьми почали займатися психологи, стали проводити заняття художники та хореографи.

При цьому з мешканців плату за проживання у центрі чи будь-які інші платежі ніхто ніколи не стягував.

За словами Миколи Городенського, до грудня минулого року у шелтері одночасно могли проживати до 140 людей. З 15 грудня їх кількість трохи зменшилася в зв’язку з закриттям пункту пропуску у Василівці Запорізької області. Тож наразі у шелтері постійно проживають біля 60 людей із Запорізької, Харківської, Луганської та Херсонської областей.

Щодо подальших планів роботи центру, то, за словами Волкова, вона продовжиться і надалі.

«Будемо допомагати людям, які вимушені були залишити рідні домівки доти, доки це потрібно», – підкреслює засновник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: