fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

За 2 роки середній дохід онлайн-продавців на міжнародних майданчиках зріс на 25%

24/ 01/ 2022
  Платіжна платформа Payoneer поділилася даними дослідження про доходи онлайн-продавців, що заробляють на міжнародних e-commerce майданчиках (Amazon, eBay та інших), а також презентувала безкоштовний календар з онлайн-торгівлі на 2022 рік. «Мільйони продавців з усіх куточків світу заробляють на міжнародних онлайн-майданчиках на кшталт Amazon, eBay, etsy та інших. Українці — активні учасники процесу. З третього кварталу 2019 по третій квартал 2021 середній дохід українського селлера збільшився на 25%. Аби допомогти підтримувати таке зростання ми створили безкоштовний e-commerce календар на 2022 рік, де зібрані всесвітні та локальні шопінг-дати, свята та лайфхаки для ефективних маркетингових кампаній. З ним ви заздалегідь будете в курсі усіх важливих для вашого бізнесу дат», — розповів Ігор Ковальов, генеральний директор Payoneer в Україні та Білорусі. Серед українців, що заробляють на міжнародних ринках, онлайн-продавці отримують найбільше. Так, за липень-вересень їхній середній дохід склав $9 860, або $3 290 на місяць. Рейтинг п’яти найбільших міст України за середнім доходом селлерів у третьому кварталі 2021: Львів Київ Одеса Харків Дніпро Найбільше серед п’яти великих міст України за 3 квартал 2021 заробили львівські продавці — $13 390, на другому місці кияни — $12 550. За той же період одесити отримали в середньому $10 940. Середній дохід харківських продавців за липень-вересень 2021 склав $8 550, а дніпровських — $8 320. Безкоштовно завантажити календар можна за посиланням. Про Payoneer Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці. З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart. Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Платіжна платформа Payoneer поділилася даними дослідження про доходи онлайн-продавців, що заробляють на міжнародних e-commerce майданчиках (Amazon, eBay та інших), а також презентувала безкоштовний календар з онлайн-торгівлі на 2022 рік.

«Мільйони продавців з усіх куточків світу заробляють на міжнародних онлайн-майданчиках на кшталт Amazon, eBay, etsy та інших. Українці — активні учасники процесу. З третього кварталу 2019 по третій квартал 2021 середній дохід українського селлера збільшився на 25%. Аби допомогти підтримувати таке зростання ми створили безкоштовний e-commerce календар на 2022 рік, де зібрані всесвітні та локальні шопінг-дати, свята та лайфхаки для ефективних маркетингових кампаній. З ним ви заздалегідь будете в курсі усіх важливих для вашого бізнесу дат», — розповів Ігор Ковальов, генеральний директор Payoneer в Україні та Білорусі.

Серед українців, що заробляють на міжнародних ринках, онлайн-продавці отримують найбільше. Так, за липень-вересень їхній середній дохід склав $9 860, або $3 290 на місяць.

Рейтинг п’яти найбільших міст України за середнім доходом селлерів у третьому кварталі 2021:

  1. Львів
  2. Київ
  3. Одеса
  4. Харків
  5. Дніпро

Найбільше серед п’яти великих міст України за 3 квартал 2021 заробили львівські продавці — $13 390, на другому місці кияни — $12 550. За той же період одесити отримали в середньому $10 940. Середній дохід харківських продавців за липень-вересень 2021 склав $8 550, а дніпровських — $8 320.

Безкоштовно завантажити календар можна за посиланням.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, аби весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: