fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

З початку сезону на елеваторах групи компаній G.R. Agro прийнято більше 5000 тонн озимого ячменю!

01/ 07/ 2021
  Початок заготівельного сезону в активному старті на елеваторах групи компаній G.R. Agro. З 25.06.21 прийнято більше 5000 тонн озимого ячменю врожаю 2021/2022. На сьогоднішній день технічні можливості з приймання зерна на 5 елеваторах компанії сумарно становлять 18000 тонн на добу. Планується цілодобовий графік роботи елеваторів для того, щоб мінімізувати простої автотранспорту клієнтів в чергах під час приймання. В даний момент робота елеваторів продовжена «до останнього клієнта». У компанії відзначили, що висока ефективність елеваторів, залежить не тільки від якісних технічних характеристик, але відмінною злагодженої роботи всіх висококваліфікованих працівників на елеваторах.

Початок заготівельного сезону в активному старті на елеваторах групи компаній G.R. Agro.

З 25.06.21 прийнято більше 5000 тонн озимого ячменю врожаю 2021/2022.

На сьогоднішній день технічні можливості з приймання зерна на 5 елеваторах компанії сумарно становлять 18000 тонн на добу. Планується цілодобовий графік роботи елеваторів для того, щоб мінімізувати простої автотранспорту клієнтів в чергах під час приймання.

В даний момент робота елеваторів продовжена «до останнього клієнта».

У компанії відзначили, що висока ефективність елеваторів, залежить не тільки від якісних технічних характеристик, але відмінною злагодженої роботи всіх висококваліфікованих працівників на елеваторах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: