fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Василь Кісіль і Партнери досягли успіху для міжнародної IT-компанії в арбітражному спорі за англійським правом

22/ 05/ 2024
  Юристи Василь Кісіль і Партнери здобули вагому перемогу для свого клієнта, міжнародної IT-компанії, допомігши врегулювати арбітражний спір щодо стягнення багатомільйонної заборгованості.  Команда юристів застосувала комплексну стратегію, майстерно поєднавши спроби мирного врегулювання спору з ефективним представництвом інтересів клієнта в арбітражному провадженні в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України. Клієнт звернувся до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України з вимогою про стягнення заборгованості за договором із двох відповідачів з Близького Сходу. Незважаючи на те, що один із співвідповідачів заперечував юрисдикцію арбітражного суду, стверджуючи, що він не підписував арбітражне застереження, юристи Василь Кісіль і Партнери довели зворотне. Завдяки ґрунтовному правовому аналізу та наведенню беззаперечних доказів, включаючи показання свідків, команда юристів довела, що співвідповідач надав згоду бути повязаним арбітражним застереженням через свою активну участь у переддоговірних перемовинах, підписанні та виконанні основного договору. Ця доктрина, відома як «мовчазна згода» або «implied consent», стала вирішальною для успішного врегулювання спору. Завдяки ефективній роботі юристів Василь Кісіль і Партнери, співвідповідачі повністю погасили заборгованість перед клієнтом, забезпечивши справедливий та сприятливий для клієнта результат. Над проєктом працювала команда арбітражної практики Василь Кісіль і Партнери: партнер і керівник арбітражної практики Олег Альошин, старший юрист Всеволод Мазуренко та юристки Юлія Адамович і Таїса Поетова.  ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджерки зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, публічної адвокації, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Юристи Василь Кісіль і Партнери здобули вагому перемогу для свого клієнта, міжнародної IT-компанії, допомігши врегулювати арбітражний спір щодо стягнення багатомільйонної заборгованості. 

Команда юристів застосувала комплексну стратегію, майстерно поєднавши спроби мирного врегулювання спору з ефективним представництвом інтересів клієнта в арбітражному провадженні в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Клієнт звернувся до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України з вимогою про стягнення заборгованості за договором із двох відповідачів з Близького Сходу. Незважаючи на те, що один із співвідповідачів заперечував юрисдикцію арбітражного суду, стверджуючи, що він не підписував арбітражне застереження, юристи Василь Кісіль і Партнери довели зворотне. Завдяки ґрунтовному правовому аналізу та наведенню беззаперечних доказів, включаючи показання свідків, команда юристів довела, що співвідповідач надав згоду бути пов’язаним арбітражним застереженням через свою активну участь у переддоговірних перемовинах, підписанні та виконанні основного договору. Ця доктрина, відома як «мовчазна згода» або «implied consent», стала вирішальною для успішного врегулювання спору.

Завдяки ефективній роботі юристів Василь Кісіль і Партнери, співвідповідачі повністю погасили заборгованість перед клієнтом, забезпечивши справедливий та сприятливий для клієнта результат.

Над проєктом працювала команда арбітражної практики Василь Кісіль і Партнери: партнер і керівник арбітражної практики Олег Альошин, старший юрист Всеволод Мазуренко та юристки Юлія Адамович і Таїса Поетова. 

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджерки зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, публічної адвокації, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: