fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Sayenko Kharenko долучилися до розробки збірника «Ukraine Investment Guide»

25/ 06/ 2024
  Михайло Гринишин, радник, та Заріна Халімон, юристка, долучилися до написання розділу про корпоративне управління «Ukraine Investment Guidе». «Ukraine Investment Guidе» – збірник важливої інформації щодо нинішніх зусиль України, напрямлених на відновлення та поліпшення інвестиційного середовища в країні. Зокрема, у збірнику  висвітлено пріоритетні для уряду сектори, надано детальний опис критично важливих галузей та описано загальний інвестиційний ландшафт в країні. Також він містить інформацію про 95 інвестиційних проєктів, загальна вартість яких становить понад 27 мільярдів доларів США. Основні теми, розкриті в збірнику: Поточний огляд економіки Верховенство права Пріоритети уряду Детальні інвестиційні проєкти Ви можете отримати доступ до «Ukraine Investment Guidе» за наступним посиланням: https://ukraineplatform.com/thinktank/#flipbook-df_373/1/. Sayenko Kharenko продовжує діяти в інтересах інвесторів та сприяти підтримці ініціатив, спрямованих на висвітлення перспектив інвестиційного середовища України.

Михайло Гринишин, радник, та Заріна Халімон, юристка, долучилися до написання розділу про корпоративне управління «Ukraine Investment Guidе».

«Ukraine Investment Guidе» – збірник важливої інформації щодо нинішніх зусиль України, напрямлених на відновлення та поліпшення інвестиційного середовища в країні. Зокрема, у збірнику  висвітлено пріоритетні для уряду сектори, надано детальний опис критично важливих галузей та описано загальний інвестиційний ландшафт в країні. Також він містить інформацію про 95 інвестиційних проєктів, загальна вартість яких становить понад 27 мільярдів доларів США.

Основні теми, розкриті в збірнику:

  • Поточний огляд економіки
  • Верховенство права
  • Пріоритети уряду
  • Детальні інвестиційні проєкти

Ви можете отримати доступ до «Ukraine Investment Guidе» за наступним посиланням: https://ukraineplatform.com/thinktank/#flipbook-df_373/1/.

Sayenko Kharenko продовжує діяти в інтересах інвесторів та сприяти підтримці ініціатив, спрямованих на висвітлення перспектив інвестиційного середовища України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: