fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Правового Альянсу розповіли про ефективні методи протидії кризовим ситуаціям у фармкомпаніях

20/ 02/ 2018
  20 лютого ц.р. Правовий Альянс спільно з консалтинговою компанією АВSC та маркетинговим агентством Be—it Health&Social Impact провели бізнес-ланч для керівників фармацевтичних компаній на тему “Кризова ситуація в компанії: чи можна до неї підготуватися і як ефективно протидіяти”. Під час заходу учасники в неформальній атмосфері обговорили можливі підходи до оцінки кризових ситуацій, стратегії управління ними та заходи, яких можуть вжити компанії з метою підготовки до криз. Також приділили увагу висвітленню в медіа інформації про виявлення складних побічних реакцій на препарат компанії. В ході ланчу доповідачі навели конкретні приклади кризових ситуацій у фармацевтичних компаніях та розповіли про власний досвід допомоги фармацевтичним компаніям у подоланні криз із застосуванням механізмів ефективного управління. Олексій Бежевець, партнер ЮК “Правовий Альянс”: “Очікувати в нашому буремному житті можна чого завгодно. Попереджений - значить підготовлений. Комплекс правових та медійних заходів, своєчасно та якісно реалізованих, дозволяє достойно та з мінімальними втратами вийти з кризи”.

20 лютого ц.р. Правовий Альянс спільно з консалтинговою компанією АВSC та маркетинговим агентством Be—it Health&Social Impact провели бізнес-ланч для керівників фармацевтичних компаній на тему “Кризова ситуація в компанії: чи можна до неї підготуватися і як ефективно протидіяти”.

Під час заходу учасники в неформальній атмосфері обговорили можливі підходи до оцінки кризових ситуацій, стратегії управління ними та заходи, яких можуть вжити компанії з метою підготовки до криз. Також приділили увагу висвітленню в медіа інформації про виявлення складних побічних реакцій на препарат компанії.

В ході ланчу доповідачі навели конкретні приклади кризових ситуацій у фармацевтичних компаніях та розповіли про власний досвід допомоги фармацевтичним компаніям у подоланні криз із застосуванням механізмів ефективного управління.

Олексій Бежевець, партнер ЮК “Правовий Альянс”: “Очікувати в нашому буремному житті можна чого завгодно. Попереджений – значить підготовлений. Комплекс правових та медійних заходів, своєчасно та якісно реалізованих, дозволяє достойно та з мінімальними втратами вийти з кризи”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: