fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Hillmont Partners успішно захистили інтереси національної інжинірингової компанії в АМКУ

17/ 05/ 2024
  Фахівці юридичної фірми Hillmont Partners відстояли права клієнта, ТОВ «Український центр інжинірингу та технологій», в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) у справах із порушення законодавства у сфері публічних закупівель під час участі компанії у тендерах. ТОВ «Український центр інжинірингу та технологій» веде діяльність з інжинірингу, геології та геодезії і надає послуги з технічного консультування у цих сферах. Компанія брала участь у двох тендерах, організованих ПАТ «Укрнафта», із розробки техніко-економічних обґрунтувань щодо реконструкції компресорних станцій та технологічних установок підготовки газу на двох підприємствах Качанівського газопереробного заводу, що є структурним підрозділом «Укрнафти». Перший тендер стосувався робіт для Глинсько-Розбишівського виробництва (Миргородський р-н, Полтавська обл.), другий – для Качанівського виробництва (Охтирський р-н, Сумська обл.). В обох тендерах за результатами електронних аукціонів електронна система закупівель визначила тендерні пропозиції «Українського центру інжинірингу та технологій» як найбільш економічно вигідні. Проте «Укрнафта» відхилила пропозиції компанії в обох закупівлях і визначила переможцями тендерів інші компанії і прийняла рішення укласти з ними договори. Юридична фірма Hillmont Partners представляла інтереси клієнта в АМКУ в оскарженні рішень за обома тендерами. Юристи фірми провели аналіз тендерної документації, тендерної пропозиції клієнта та його конкурентів у закупівлях, підготували і подали скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель до АМКУ, представляли клієнта на засіданнях відповідної комісії АМКУ. За результатами розгляду справ АМКУ задовольнив скарги «Українського центру інжинірингу та технологій» за обома тендерами і зобов’язав «Укрнафту» як організатора тендерів скасувати рішення про визнання переможців процедури закупівлі в обох випадках. Інтереси клієнта в АМКУ представляли старший партнер Валентин Засуха, адвокат Світлана Довбиш та залучений консультант Мар’яна Кілікієвська.

Фахівці юридичної фірми Hillmont Partners відстояли права клієнта, ТОВ «Український центр інжинірингу та технологій», в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) у справах із порушення законодавства у сфері публічних закупівель під час участі компанії у тендерах.

ТОВ «Український центр інжинірингу та технологій» веде діяльність з інжинірингу, геології та геодезії і надає послуги з технічного консультування у цих сферах. Компанія брала участь у двох тендерах, організованих ПАТ «Укрнафта», із розробки техніко-економічних обґрунтувань щодо реконструкції компресорних станцій та технологічних установок підготовки газу на двох підприємствах Качанівського газопереробного заводу, що є структурним підрозділом «Укрнафти». Перший тендер стосувався робіт для Глинсько-Розбишівського виробництва (Миргородський р-н, Полтавська обл.), другий – для Качанівського виробництва (Охтирський р-н, Сумська обл.).

В обох тендерах за результатами електронних аукціонів електронна система закупівель визначила тендерні пропозиції «Українського центру інжинірингу та технологій» як найбільш економічно вигідні. Проте «Укрнафта» відхилила пропозиції компанії в обох закупівлях і визначила переможцями тендерів інші компанії і прийняла рішення укласти з ними договори.

Юридична фірма Hillmont Partners представляла інтереси клієнта в АМКУ в оскарженні рішень за обома тендерами. Юристи фірми провели аналіз тендерної документації, тендерної пропозиції клієнта та його конкурентів у закупівлях, підготували і подали скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель до АМКУ, представляли клієнта на засіданнях відповідної комісії АМКУ.

За результатами розгляду справ АМКУ задовольнив скарги «Українського центру інжинірингу та технологій» за обома тендерами і зобов’язав «Укрнафту» як організатора тендерів скасувати рішення про визнання переможців процедури закупівлі в обох випадках. Інтереси клієнта в АМКУ представляли старший партнер Валентин Засуха, адвокат Світлана Довбиш та залучений консультант Мар’яна Кілікієвська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: