fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хіллмонт Партнерс

Hillmont Partners заснована британськими та українськими партнерами для надання юридичних послуг високої якості інвесторам і бізнесу, які працюють або мають намір працювати в Україні.

Hillmont забезпечує клієнтів достовірною інформацією про ризики, які супроводжують інвестиційні проекти в Україні, і про інструменти, які дозволяють ефективно цими ризиками управляти.

Особлива гордість Hillmont – команда експертів в різних галузях права та фінансів. Ми спираємося на навички і знання наших корпоративних юристів, які готують бізнес наших клієнтів до всіх можливих випадків, а також досвід наших адвокатів, які успішно захищали транснаціональні корпорації від спроб рейдерських захоплень, повертали активи, домагалися фінансування судових витрат, захищали клієнтів в Європейському суді з прав людини, в арбітражних судах в Україні та закордоном.

Присутність в команді Hillmont професіоналів в області інвестицій, які консультували по M&A угодам на сотні мільйонів доларів і провідних експертів в галузі стратегічних комунікацій, дозволяє нам надавати високоякісні консультації у найскладніших питаннях.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: