fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хіллмонт Партнерс

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Hillmont Partners заснована британськими та українськими партнерами для надання юридичних послуг високої якості інвесторам і бізнесу, які працюють або мають намір працювати в Україні.

Hillmont забезпечує клієнтів достовірною інформацією про ризики, які супроводжують інвестиційні проекти в Україні, і про інструменти, які дозволяють ефективно цими ризиками управляти.

Особлива гордість Hillmont – команда експертів в різних галузях права та фінансів. Ми спираємося на навички і знання наших корпоративних юристів, які готують бізнес наших клієнтів до всіх можливих випадків, а також досвід наших адвокатів, які успішно захищали транснаціональні корпорації від спроб рейдерських захоплень, повертали активи, домагалися фінансування судових витрат, захищали клієнтів в Європейському суді з прав людини, в арбітражних судах в Україні та закордоном.

Присутність в команді Hillmont професіоналів в області інвестицій, які консультували по M&A угодам на сотні мільйонів доларів і провідних експертів в галузі стратегічних комунікацій, дозволяє нам надавати високоякісні консультації у найскладніших питаннях.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: