fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Hillmont Partners супроводжували проект співінвестування в об’єкт нерухомості у Східній Європі вартістю понад 100 млн євро

13/ 12/ 2023
  Юридична фірма Hillmont Partners консультувала міжнародну бізнес групу з активами в Україні з правових аспектів укладання угоди з придбання частки в об’єкті комерційної нерухомості у Східній Європі вартістю понад 100 млн євро. Інвестори взяли участь у структурованій угоді і придбали частку в компанії з управління офісною нерухомістю бізнес-центром у діловому кварталі європейської столиці. З боку Hillmont Partners роботу із документування та укладання угоди очолював старший партнер Валентин Засуха. Над проектом також працювала Ірина Нагорняк, старша юристка.

Юридична фірма Hillmont Partners консультувала міжнародну бізнес групу з активами в Україні з правових аспектів укладання угоди з придбання частки в об’єкті комерційної нерухомості у Східній Європі вартістю понад 100 млн євро.

Інвестори взяли участь у структурованій угоді і придбали частку в компанії з управління офісною нерухомістю бізнес-центром у діловому кварталі європейської столиці.

З боку Hillmont Partners роботу із документування та укладання угоди очолював старший партнер Валентин Засуха. Над проектом також працювала Ірина Нагорняк, старша юристка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: