fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юристи Baker McKenzie долучилися до заповнення анкети-опитувальника щодо членства України в ЄС

12/ 05/ 2022
  Київ, Україна, 12 травня 2022 року: Юристи київського офісу Baker McKenzie взяли участь у заповненні першої та другої частин анкети-опитувальника Європейської комісії щодо надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі. Заповнення анкети-опитувальника є важливим кроком на шляху України до членства в ЄС. 28 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі. Під час свого візиту до Києва 8 квітня 2022 року Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн передала Президенту України анкету-опитувальник для отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС. Заповнення цього документа має важливе значення для початку розгляду в ЄС заявки на членство. Україна очікує отримати статус кандидата на членство в ЄС у червні 2022 року під час запланованого засідання Європейської ради. Сергій Чорний, керуючий партнер київського офісу Baker McKenzie, коментуючи цю важливу pro bono роботу юристів Київського офісу, зазначив: Починаючи з 1992 року юристи нашої фірми робили свій внесок у славетну історію України, беручи участь у розробці важливих законодавчих актів для зміцнення незалежності України та в подальшому допомагаючи формувати й вдосконалювати законодавство нашої країни, наближуючи його до європейських стандартів. Сьогодні наша команда пишається тим, що долучилася до заповнення документів, завдяки яким Україна отримає статус кандидата на членство в ЄС. Україна відновлює своє місце в європейській родині, долаючи безліч викликів, у тому числі війну з російськими загарбниками. Ми впевнені в тому, що Україна вийде переможцем у цій війні. Ми також переконані, що Україна стане важливим і впливовим членом європейської спільноти. В свою чергу ми, юристи, робимо і робитимемо все від нас залежне, щоб досягти цієї мети. Команду юристів Baker McKenzie, що працювала над цим проєктом, очолював керуючий партнер Сергій Чорний. До складу команди увійшли партнер Геннадій Войціцький, а також юристи Богдан Дякович, Ганна Смирнова, Ольга Гаврилюк, Олександр Савві, Микита Стеблюк, Тетяна Журавська, Поліна Коротка, Ольга Святенька та Вероніка Калита. Про Baker McKenzie Складні виклики, що постають перед бізнесом, вимагають комплексного підходу на рівні різних ринків, секторів економіки та галузей права.  Рішення для клієнтів Baker McKenzie - це бездоганні юридичні консультації, підкріплені багаторічною практикою, глибоким розумінням галузі економіки та специфіки локального ринку. У понад 70 країнах світу юридична фірма Baker McKenzie супроводжує своїх клієнтів у розробці нових бізнес-рішень у нашому тісно повязаному світі. www.bakermckenzie.com/ukraine

Київ, Україна, 12 травня 2022 року:

  • Юристи київського офісу Baker McKenzie взяли участь у заповненні першої та другої частин анкети-опитувальника Європейської комісії щодо надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
  • Заповнення анкети-опитувальника є важливим кроком на шляху України до членства в ЄС.

28 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський підписав заявку на членство України в Європейському Союзі. Під час свого візиту до Києва 8 квітня 2022 року Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн передала Президенту України анкету-опитувальник для отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС. Заповнення цього документа має важливе значення для початку розгляду в ЄС заявки на членство. Україна очікує отримати статус кандидата на членство в ЄС у червні 2022 року під час запланованого засідання Європейської ради.

Сергій Чорний, керуючий партнер київського офісу Baker McKenzie, коментуючи цю важливу pro bono роботу юристів Київського офісу, зазначив:

“Починаючи з 1992 року юристи нашої фірми робили свій внесок у славетну історію України, беручи участь у розробці важливих законодавчих актів для зміцнення незалежності України та в подальшому допомагаючи формувати й вдосконалювати законодавство нашої країни, наближуючи його до європейських стандартів. Сьогодні наша команда пишається тим, що долучилася до заповнення документів, завдяки яким Україна отримає статус кандидата на членство в ЄС. Україна відновлює своє місце в європейській родині, долаючи безліч викликів, у тому числі війну з російськими загарбниками. Ми впевнені в тому, що Україна вийде переможцем у цій війні. Ми також переконані, що Україна стане важливим і впливовим членом європейської спільноти. В свою чергу ми, юристи, робимо і робитимемо все від нас залежне, щоб досягти цієї мети.”

Команду юристів Baker McKenzie, що працювала над цим проєктом, очолював керуючий партнер Сергій Чорний. До складу команди увійшли партнер Геннадій Войціцький, а також юристи Богдан Дякович, Ганна Смирнова, Ольга Гаврилюк, Олександр Савві, Микита Стеблюк, Тетяна Журавська, Поліна Коротка, Ольга Святенька та Вероніка Калита.

Про Baker McKenzie

Складні виклики, що постають перед бізнесом, вимагають комплексного підходу на рівні різних ринків, секторів економіки та галузей права.  Рішення для клієнтів Baker McKenzie – це бездоганні юридичні консультації, підкріплені багаторічною практикою, глибоким розумінням галузі економіки та специфіки локального ринку. У понад 70 країнах світу юридична фірма Baker McKenzie супроводжує своїх клієнтів у розробці нових бізнес-рішень у нашому тісно пов’язаному світі. www.bakermckenzie.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: