fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична компанія ADER HABER успішно захистила інтереси міжнародного лідера у сфері харчових та агротехнологій

12/ 04/ 2024
  Юридична компанія ADER HABER Law Firm (https://aderhaber.com/) успішно захистила у податковому спорі інтереси компанії, що входить до міжнародного холдингу-лідера у сфері харчових та агротехнологій. За результатами позапланової перевірки контролюючий орган нарахував компанії суму грошових зобов’язань у розмірі більше 700 мільйонів гривень. Під час розгляду справи в суді адвокатами ADER HABER Law Firm були спростовані твердження контролюючого органу. В результаті чого оскаржуване податкове повідомлення-рішення було скасовано, а на користь клієнта були стягнуті витрати на правову допомогу. Над проектом працювала команда практики податкових спорів ADER HABER Law Firm у складі: партнера Тетяни Данільцевої, радника Станіслава Карпова та юриста Вадима Пономаренка.

Юридична компанія ADER HABER Law Firm (https://aderhaber.com/) успішно захистила у податковому спорі інтереси компанії, що входить до міжнародного холдингу-лідера у сфері харчових та агротехнологій.

За результатами позапланової перевірки контролюючий орган нарахував компанії суму грошових зобов’язань у розмірі більше 700 мільйонів гривень.

Під час розгляду справи в суді адвокатами ADER HABER Law Firm були спростовані твердження контролюючого органу. В результаті чого оскаржуване податкове повідомлення-рішення було скасовано, а на користь клієнта були стягнуті витрати на правову допомогу.

Над проектом працювала команда практики податкових спорів ADER HABER Law Firm у складі: партнера Тетяни Данільцевої, радника Станіслава Карпова та юриста Вадима Пономаренка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: