fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адвокатське об’єднання Адер Хабер

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Юридичні послуги, Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Відносини з урядом, Зв'язки з громадськістю, Консалтинг, Управління Активами, Управління нерухомістю
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2023 року
  • Сайт: https://aderhaber.com/
  • Керівник: Юрій Петренко
  • Познайомитися з компанією

ADER HABER – визнаний лідер з надання комплексних юридичних послуг в Україні і входить у ТОП-10 провідних юридичних фірм України.

У нас більше 16 років успішної роботи з іноземними та локальними корпораціями, урядами, державними компаніями, інвесторами, банківськими установами та приватними клієнтами.

Наша команда володіє як юридичними знаннями і досвідом, так й індустріальним баченням. Це дозволяє нам враховувати прогнози, тенденції та можливі ризики галузі, в якій працює клієнт, на етапах планування та реалізації проекту.

Ми фокусуємося на галузях, які формують економічну стабільність країни: промисловість, енергетика, сільське господарство, сфера послуг, торгівля.

З 24 лютого 2022 року вся команда ADER HABER працює 24/7 та залишається в Україні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: