fbpx

Юридична група LCF здійснила супровід проекту для Scatec Solar із введенням в експлуатацію СЕС на 54 МВт під Києвом

08/ 05/ 2020
  Юридична група  LCF здійснила юридичний супровід запуску в експлуатацію сонячної електростанції «Богуслав-2» потужністю 54 МВт. 7 травня 2020 року відбулась комерційна генерація електричної енергії в мережу. Електростанція знаходиться в м. Богуслав Київської області, власником є норвезька компанія SCATEC Solar. Юридична група LCF супроводжували регуляторні процедури, необхідні для запуску проекту: ліцензування, встановлення зеленого тарифу, отримання статусу учасника ринку електроенергії та укладення необхідних договорів. А також консультувала з питань будівництва, вводу в експлуатацію та підключення СЕС до електромережі. Зі сторони LCF над проектом працювали Іван Бондарчук, радник, керівник практики енергетики та природних ресурсів, та Катерина Андарак, юрист.

Юридична група  LCF здійснила юридичний супровід запуску в експлуатацію сонячної електростанції «Богуслав-2» потужністю 54 МВт. 7 травня 2020 року відбулась комерційна генерація електричної енергії в мережу.

Електростанція знаходиться в м. Богуслав Київської області, власником є норвезька компанія SCATEC Solar.

Юридична група LCF супроводжували регуляторні процедури, необхідні для запуску проекту: ліцензування, встановлення “зеленого” тарифу, отримання статусу учасника ринку електроенергії та укладення необхідних договорів. А також консультувала з питань будівництва, вводу в експлуатацію та підключення СЕС до електромережі.

Зі сторони LCF над проектом працювали Іван Бондарчук, радник, керівник практики енергетики та природних ресурсів, та Катерина Андарак, юрист.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: