fbpx

Юридична фірма «Антіка» вкотре стала аудитором премії CP Awards 2020

19/ 02/ 2020
  Цього року юридична фірма «Антіка» вкотре стала аудитором всеукраїнської премії в галузі нерухомості CP Awards 2020. Основна задача аудитора – здійснення контролю за дотриманням процедур з метою забезпечення чесності та прозорості відбору переможців та присудження премії. Юристи «Антіки» проконтролюють результати підрахунку голосів та визначення переможців у 18 номінаціях, а також засвідчать достовірність результатів премії. «Протягом багатьох років юридична фірма «Антіка» співпрацює з Commercial Property у різних напрямках та не вперше виступить аудитором премії CP Awards. Для нас велика честь бути частиною експертної команди премії, що є по-справжньому прозорою та, на наш погляд, значною мірою сприяє розвитку ринку нерухомості й залученню інвестицій у галузь, об`єднуючи справжніх лідерів. Для нашої фірми та особисто для мене можливість долучитися до премії є надзвичайно важливою. Це своєрідне визнання нашої експертизи в практиці будівництва нерухомості, яку «Антіка» розвиває протягом багатьох років та яка неодноразово була відзначена провідними вітчизняними та міжнародними рейтингами», - зазначив партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий. CP Awards – національна професійна премія, що вручається в галузі нерухомості України. Вона має на меті відзначити найбільш знакові проекти та досягнення компаній, збільшити прозорість, відкритість *** Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*. Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу. Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза. Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine. ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів. *рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms, ILFR1000, Best Lawyers та ін.

Цього року юридична фірма «Антіка» вкотре стала аудитором всеукраїнської премії в галузі нерухомості CP Awards 2020. Основна задача аудитора – здійснення контролю за дотриманням процедур з метою забезпечення чесності та прозорості відбору переможців та присудження премії.

Юристи «Антіки» проконтролюють результати підрахунку голосів та визначення переможців у 18 номінаціях, а також засвідчать достовірність результатів премії.

«Протягом багатьох років юридична фірма «Антіка» співпрацює з Commercial Property у різних напрямках та не вперше виступить аудитором премії CP Awards. Для нас велика честь бути частиною експертної команди премії, що є по-справжньому прозорою та, на наш погляд, значною мірою сприяє розвитку ринку нерухомості й залученню інвестицій у галузь, об`єднуючи справжніх лідерів. Для нашої фірми та особисто для мене можливість долучитися до премії є надзвичайно важливою. Це своєрідне визнання нашої експертизи в практиці будівництва нерухомості, яку «Антіка» розвиває протягом багатьох років та яка неодноразово була відзначена провідними вітчизняними та міжнародними рейтингами», – зазначив партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий.

CP Awards – національна професійна премія, що вручається в галузі нерухомості України. Вона має на меті відзначити найбільш знакові проекти та досягнення компаній, збільшити прозорість, відкритість

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms, ILFR1000, Best Lawyers та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: