fbpx

Юридична фірма «Антіка» проведе круглий стіл щодо відведення землі для об’єктів енергетики

15/ 11/ 2019
  Юридична фірма «Антіка» спільно з Комітетом з питань енергетики, нафти і газу Асоціації правників України та компанією «Адванс Інвест» 18 листопада проведе круглий стіл на тему «Відведення землі для обєктів енергетики. Законодавство та практика». Місце проведення: вул. Хрещатик 6, офіс 2, Асоціація правників України. Початок заходу: 17:00 год. Під час круглого столу обговорять наступні питання: Регулювання земельних питань: короткий огляд законодавства. Розгляд та аналіз проблем з оформленням в оренду земельних ділянок, які використовуються для зведення об`єктів енергетики. Тенденції у розвитку законодавства України в енергетичній сфері. Аналіз звернень до суду щодо відведення землі для об`єктів енергетики. Судова практика. Дискусія та відповіді на питання учасників заходу. Серед доповідачів заходу:  Олександр Третьяков, старший юрист юридичної фірми «Антіка». Член Громадської ради при Агентстві Держенергоефективності; Адам Мартинюк, керівник компанії «Адванс Інвест». Модератор круглого столу: Олександр Буртовий, партнер юридичної фірми «Антіка», заступник Голови комітету з питань енергетики, нафти і газу АПУ. З усіх питань щодо участі в заході, будь ласка, звертайтеся до керівника департаменту маркетингу ЮФ «Антіка» Тетяни Калашнюк: тел.: 097 933 17 41; e-mail: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

Юридична фірма «Антіка» спільно з Комітетом з питань енергетики, нафти і газу Асоціації правників України та компанією «Адванс Інвест» 18 листопада проведе круглий стіл на тему «Відведення землі для об’єктів енергетики. Законодавство та практика».

Місце проведення: вул. Хрещатик 6, офіс 2, Асоціація правників України.

Початок заходу: 17:00 год.

Під час круглого столу обговорять наступні питання:

  1. Регулювання земельних питань: короткий огляд законодавства.
  2. Розгляд та аналіз проблем з оформленням в оренду земельних ділянок, які використовуються для зведення об`єктів енергетики.
  3. Тенденції у розвитку законодавства України в енергетичній сфері.
  4. Аналіз звернень до суду щодо відведення землі для об`єктів енергетики. Судова практика.
  5. Дискусія та відповіді на питання учасників заходу.

Серед доповідачів заходу: 

Олександр Третьяков, старший юрист юридичної фірми «Антіка». Член Громадської ради при Агентстві Держенергоефективності;

Адам Мартинюк, керівник компанії «Адванс Інвест».

Модератор круглого столу: Олександр Буртовий, партнер юридичної фірми «Антіка», заступник Голови комітету з питань енергетики, нафти і газу АПУ.

З усіх питань щодо участі в заході, будь ласка, звертайтеся до керівника департаменту маркетингу ЮФ «Антіка» Тетяни Калашнюк:

тел.: 097 933 17 41;

e-mail: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: