fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична фірма «Антіка» проведе круглий стіл щодо відведення землі для об’єктів енергетики

15/ 11/ 2019
  Юридична фірма «Антіка» спільно з Комітетом з питань енергетики, нафти і газу Асоціації правників України та компанією «Адванс Інвест» 18 листопада проведе круглий стіл на тему «Відведення землі для обєктів енергетики. Законодавство та практика». Місце проведення: вул. Хрещатик 6, офіс 2, Асоціація правників України. Початок заходу: 17:00 год. Під час круглого столу обговорять наступні питання: Регулювання земельних питань: короткий огляд законодавства. Розгляд та аналіз проблем з оформленням в оренду земельних ділянок, які використовуються для зведення об`єктів енергетики. Тенденції у розвитку законодавства України в енергетичній сфері. Аналіз звернень до суду щодо відведення землі для об`єктів енергетики. Судова практика. Дискусія та відповіді на питання учасників заходу. Серед доповідачів заходу:  Олександр Третьяков, старший юрист юридичної фірми «Антіка». Член Громадської ради при Агентстві Держенергоефективності; Адам Мартинюк, керівник компанії «Адванс Інвест». Модератор круглого столу: Олександр Буртовий, партнер юридичної фірми «Антіка», заступник Голови комітету з питань енергетики, нафти і газу АПУ. З усіх питань щодо участі в заході, будь ласка, звертайтеся до керівника департаменту маркетингу ЮФ «Антіка» Тетяни Калашнюк: тел.: 097 933 17 41; e-mail: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

Юридична фірма «Антіка» спільно з Комітетом з питань енергетики, нафти і газу Асоціації правників України та компанією «Адванс Інвест» 18 листопада проведе круглий стіл на тему «Відведення землі для об’єктів енергетики. Законодавство та практика».

Місце проведення: вул. Хрещатик 6, офіс 2, Асоціація правників України.

Початок заходу: 17:00 год.

Під час круглого столу обговорять наступні питання:

  1. Регулювання земельних питань: короткий огляд законодавства.
  2. Розгляд та аналіз проблем з оформленням в оренду земельних ділянок, які використовуються для зведення об`єктів енергетики.
  3. Тенденції у розвитку законодавства України в енергетичній сфері.
  4. Аналіз звернень до суду щодо відведення землі для об`єктів енергетики. Судова практика.
  5. Дискусія та відповіді на питання учасників заходу.

Серед доповідачів заходу: 

Олександр Третьяков, старший юрист юридичної фірми «Антіка». Член Громадської ради при Агентстві Держенергоефективності;

Адам Мартинюк, керівник компанії «Адванс Інвест».

Модератор круглого столу: Олександр Буртовий, партнер юридичної фірми «Антіка», заступник Голови комітету з питань енергетики, нафти і газу АПУ.

З усіх питань щодо участі в заході, будь ласка, звертайтеся до керівника департаменту маркетингу ЮФ «Антіка» Тетяни Калашнюк:

тел.: 097 933 17 41;

e-mail: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: