fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична допомога з нових правил оподаткування, трудових та земельних відносин. Аналіз бізнесу на відповідність антиколабораційному законодавству

13/ 04/ 2022
  Провідний юридичний бутик VB PARTNERS пропонує свою допомогу компаніям – членам Європейської Бізнес Асоціації, що зазнали скрути через повномасштабне збройне вторгнення рф в Україну. Якщо ваш бізнес через воєнні дії стикнувся із труднощами - ми готові надати безоплатну разову консультацію з наступних питань: Трудові відносини в умовах воєнного стану, розширення прав роботодавця; Нові правила оподаткування ПДФО, ПДВ, нерухомого майна та акцизу, порядок дій при податкових перевірках; Земельні відносини, порядок оформлення оренди земель для сільськогосподарських товаровиробників; Аналіз господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства щодо недопущення колабораціонізму. Подати заявку на консультацію можна на email: [email protected], вказавши напрям проблеми, назву компанії, ПІБ контактної особи, email та телефон. Зворотній звязок буде наданий протягом 2 діб. Детальніше про фірму дивіться на сайті: https://vbpartners.ua/uk/ та у Facebook: https://www.facebook.com/VBPARTNERS.ATTORNEYS Будемо раді підтримати бізнес, щоб економіка залишалася стабільною!

Провідний юридичний бутик VB PARTNERS пропонує свою допомогу компаніям – членам Європейської Бізнес Асоціації, що зазнали скрути через повномасштабне збройне вторгнення рф в Україну.

Якщо ваш бізнес через воєнні дії стикнувся із труднощами – ми готові надати безоплатну разову консультацію з наступних питань:

  • Трудові відносини в умовах воєнного стану, розширення прав роботодавця;
  • Нові правила оподаткування ПДФО, ПДВ, нерухомого майна та акцизу, порядок дій при податкових перевірках;
  • Земельні відносини, порядок оформлення оренди земель для сільськогосподарських товаровиробників;
  • Аналіз господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства щодо недопущення колабораціонізму.

Подати заявку на консультацію можна на email: [email protected], вказавши напрям проблеми, назву компанії, ПІБ контактної особи, email та телефон.

Зворотній зв’язок буде наданий протягом 2 діб.

Детальніше про фірму дивіться на сайті: https://vbpartners.ua/uk/ та у Facebook: https://www.facebook.com/VBPARTNERS.ATTORNEYS

Будемо раді підтримати бізнес, щоб економіка залишалася стабільною!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: