fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» отримала високі рекомендації від Chambers Global 2018

20/ 02/ 2018
  Міжнародне юридичне видання Chambers Global 2018 рекомендує ЮФ Василь Кісіль і Партнери як одну з провідних юридичних фірм в сфері вирішення спорів, а також у корпоративному праві та злиттях і поглинаннях. Chambers Global визнає ЮФ Василь Кісіль і Партнери провідною в Україні юридичною фірмою в практиці вирішення спорів. Видання рекомендує керуючого партнера Андрія Стельмащука як відомого юриста з огляду на його досягнення у вирішенні податкових спорів, спорів у сфері нерухомості та господарських спорів в цілому. Клієнти характеризують Андрія як орієнтованого на бізнес. Дослідники відзначають, що Олег Макаров має значні досягнення в сфері вирішення національних та міжнародних спорів і є поважним юристом зі значним досвідом в судовій справі. Практика корпоративного права та злиттів і поглинань ЮФ Василь Кісіль і Партнери також отримала високі оцінки від юридичного видання. Старший партнер фірми Василь Кисіль визнаний професіоналом найвищого рівня. Дослідники відзначають: Партнер фірми Василь Кисіль – це видатна постать в Україні у сфері юриспруденції. Клієнти відгукуються про В.Кисіля як про одного з найбільш шанованих юристів на ринку. ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» вже понад 10 років поспіль отримує високі оцінки за свою професійну діяльність від одного з самих відомих та авторитетних незалежних видань у сфері юриспруденції Chambers Global. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Міжнародне юридичне видання Chambers Global 2018 рекомендує ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” як одну з провідних юридичних фірм в сфері вирішення спорів, а також у корпоративному праві та злиттях і поглинаннях.

Chambers Global визнає ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” провідною в Україні юридичною фірмою в практиці вирішення спорів.

Видання рекомендує керуючого партнера Андрія Стельмащука як відомого юриста з огляду на його досягнення у вирішенні податкових спорів, спорів у сфері нерухомості та господарських спорів в цілому. Клієнти характеризують Андрія як “орієнтованого на бізнес”.

Дослідники відзначають, що Олег Макаров має значні досягнення в сфері вирішення національних та міжнародних спорів і є “поважним юристом зі значним досвідом” в судовій справі.

Практика корпоративного права та злиттів і поглинань ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” також отримала високі оцінки від юридичного видання.

Старший партнер фірми Василь Кисіль визнаний професіоналом найвищого рівня. Дослідники відзначають: “Партнер фірми Василь Кисіль – це видатна постать в Україні у сфері юриспруденції”. Клієнти відгукуються про В.Кисіля як про “одного з найбільш шанованих юристів на ринку”.

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» вже понад 10 років поспіль отримує високі оцінки за свою професійну діяльність від одного з самих відомих та авторитетних незалежних видань у сфері юриспруденції Chambers Global.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: