fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЮФ «Антіка» стала юридичним радником Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України

02/ 07/ 2018
  Юридична фірма «Антіка» та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) підписали угоду про надання правової допомоги В рамках угоди ЮФ «Антіка» забезпечуватиме повний юридичний супровід АсМАП. Зокрема, представлятиме інтереси Асоціації в судах, контролюючих та інших державних органах, а також у відносинах з третіми особами. Окрім цього, ЮФ «Антіка» надаватиме АсМАП юридичні консультації, розроблятиме проекти договорів та інших документів. АсМАП України створена в 1991 році. Сьогодні до її складу входять близько 3 тисяч організацій, що надають послуги з перевезень вантажів і пасажирів у міжнародному сполученні. З 1992 року Асоціація є дійсним членом Міжнародного Союзу автомобільного транспорту (IRU, Женева) та визнана 170 об’єднаннями міжнародних автоперевізників – учасниками Конвенції МДП у 73 країнах на п’яти континентах. Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України *. Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, які ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу. Юристи «Антіки» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво і нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза. Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», «Хенкель Україна», «Хенкель Баутехнік (Україна)», ПрАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПрАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine. * рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Юридична фірма «Антіка» та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) підписали угоду про надання правової допомоги

В рамках угоди ЮФ «Антіка» забезпечуватиме повний юридичний супровід АсМАП. Зокрема, представлятиме інтереси Асоціації в судах, контролюючих та інших державних органах, а також у відносинах з третіми особами. Окрім цього, ЮФ «Антіка» надаватиме АсМАП юридичні консультації, розроблятиме проекти договорів та інших документів.

АсМАП України створена в 1991 році. Сьогодні до її складу входять близько 3 тисяч організацій, що надають послуги з перевезень вантажів і пасажирів у міжнародному сполученні.

З 1992 року Асоціація є дійсним членом Міжнародного Союзу автомобільного транспорту (IRU, Женева) та визнана 170 об’єднаннями міжнародних автоперевізників – учасниками Конвенції МДП у 73 країнах на п’яти континентах.

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України *.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, які ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Юристи «Антіки» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво і нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», «Хенкель Україна», «Хенкель Баутехнік (Україна)», ПрАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПрАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

* рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: