fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейський орган банківського нагляду публікує моніторинговий звіт щодо впровадження МСФЗ 9 установами ЄС

08/ 12/ 2023
  ЕВА опублікувала другий моніторинговий звіт щодо впровадження МСФЗ (IFRS) 9 установами ЄС. Перший звіт був опублікований в листопаді 2021 року. У цьому звіті основна увага приділяється портфелям з високим рівнем дефолту. Додатково зазначається, що більшість висновків, зроблених у попередньому дослідженні, залишаються актуальними, і що установам необхідно вчасно виправити більшість практик, які вже були позначені як такі, що не повністю відповідають очікуванням ЕВА щодо щодо своєчасного впровадження МСФЗ 9. Звертайтеся до нас якщо маєте додаткові питання. Джерело: BDO Global ЗАВАНТАЖИТИ IFRS 9 2023 Monitoring Report (bdo.ua)

ЕВА опублікувала другий моніторинговий звіт щодо впровадження МСФЗ (IFRS) 9 установами ЄС. Перший звіт був опублікований в листопаді 2021 року.

У цьому звіті основна увага приділяється портфелям з високим рівнем дефолту. Додатково зазначається, що більшість висновків, зроблених у попередньому дослідженні, залишаються актуальними, і що установам необхідно вчасно виправити більшість практик, які вже були позначені як такі, що не повністю відповідають очікуванням ЕВА щодо щодо своєчасного впровадження МСФЗ 9.

Звертайтеся до нас якщо маєте додаткові питання.

Джерело: BDO Global

ЗАВАНТАЖИТИ IFRS 9 2023 Monitoring Report (bdo.ua)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: