fbpx

Європейська зимова казка: SkyUp розпочав польоти в Болгарію

23/ 12/ 2020
  23 грудня 2020 року авіакомпанія SkyUp відновила польотну програму за маршрутом Київ – Софія – Київ. Надалі польоти відбуватимуться щосереди. Квитки на рейс Київ – Софія – Київ уже доступні на офіційному сайті skyup.aero. Болгарія – одна з небагатьох європейських країн, відпочинок у якій доступний українцям протягом цього зимового сезону. Сніг, швидкі лижні спуски, давньоримські руїни Софії, автентичні кафе та навіть у холодну пору року – розслаблена південна атмосфера. Інформація для тих, хто подорожує З 01 грудня 2020 р. до 31 січня 2021 р. громадянам України дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія при наявності довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону. У довідці мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе). Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp. Також нагадаємо, що з 27 грудня 2020 року розпочнуться польоти до ще одного гірськолижного курорту Кайсері (Туреччина).

23 грудня 2020 року авіакомпанія SkyUp відновила польотну програму за маршрутом Київ – Софія – Київ. Надалі польоти відбуватимуться щосереди.

Квитки на рейс Київ – Софія – Київ уже доступні на офіційному сайті skyup.aero.

Болгарія – одна з небагатьох європейських країн, відпочинок у якій доступний українцям протягом цього зимового сезону. Сніг, швидкі лижні спуски, давньоримські руїни Софії, автентичні кафе та навіть у холодну пору року – розслаблена південна атмосфера.

Інформація для тих, хто подорожує

  • З 01 грудня 2020 р. до 31 січня 2021 р. громадянам України дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія при наявності довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону.
  • У довідці мають бути вказані особисті дані особи згідно з паспортом громадянина України для виїзду за кордон, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Також нагадаємо, що з 27 грудня 2020 року розпочнуться польоти до ще одного гірськолижного курорту Кайсері (Туреччина).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: